reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam się z ranka, coś dzisiaj tu Was nie widac ;-(

Linnea82
na każdyna naszym suwaczku jest stronka, z której on jest np. babyboom.pl kliknij tylko na suwaczek-na tą stronkę i tam znejdziesz to czego szukasz ;-) Powodzonka.
 
Witam was dziewczyny :-)
Jakos ostatnio brak weny i czasu na odpisywanie mam,czytam was ale jak juz mam odpisac to musze uciekac od kompa :tak:
karolcia przytulam cie mocno,wsparcie meza jest bardzo wazne w takich momentach :tak: no i 3mam kciuki juz za wszystkie badania ;-)
Daaa 3maj sie i powodzenia &&&&&&&&
Pogoda ostatnio jest tak dobijajaca dzisiaj sloneczko a wczoraj zimno i deszcz :-( taka pogoda dziala na mnie depresyjnie :eek:

Magnusik ja nie mialam zabiegu dostalam w szpitalu tabletki na oczyszczenie ale po tym bylam 2dni w szpitalu i krawawilam jeszcze przez 2tygodnie a @ dostalam dokladnie po 4tygodniach i zadnych innych problemow nie mialam :tak: ;-)
Milego dnia dziewczyny :-)
 
Ostatnia edycja:
chwilę mnie tu nei było i znowu dużo mamuś aniołkowych widzę.podłe to życie .
witam wszystkie których nie znam jeszcze i trzymam kciuki za zielone światełka,staranka i za tulenie dzidziusiów :)bo wszystkie będziemy tulić nasze maluszki!


Kobietka co u ciebie? bo nie doczytam
queenie a Ty jak?
 
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...
 
dostalam sms od Daaa. ze boli ją w pachwinach,ze są skurcze,bóle okresowe.ze mała pcha się w dół.nie ma sily siedziec przy kompie,do toalety ledwo chodzi. proszę w imeiniu Daaa więc o kciuki,zeby jeszcze troche niuniua posiedziala w brzuszku.najlepiej ze dwa tygodnie by bylo

Kciuki trzymam oczywiście.:tak:
Witaj Kasiu .
a jak Wercia?

Dziewczyny ja mam totalnego doła .
Najlepiej byłoby mi teraz nie istnieć....:sorry::sorry::sorry:

Kuba w szkole czadu daje za cała klasę...:no:
Mama szaleje ...:no:
Tatuś mój umierający....:no:
Może do świat dożyje ..może....
A ja mam przeryczaną całą noc.
Położyłam się przed 7 rano...:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Ewelina świetne wieści!!!!!!!!!!!!!!:) będzie dobrze:)
As przytulam mocno,niestety takie to życie jest,mam nadzieję,że tacie jeszcze się polepszy
 
Do góry