reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

prettyWoman

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2010
Postów
30
Witam was Babeczki

i zapraszam na watek Mamus Czerwcowych 2011:):)

ja od wtorku wiec ze bede mama.....:) dosc wczesna ciaza...ale mysle ze bedzie dobrzez przez 9 miesiecy...

ZAPRASZAM!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
gratulacje !!!!!!!! a niedawno to my zakładaliśmy wątek dla mam czerwcowych ale 2010 super życzę pomyślnie i (łatwo i lekko )donoszonej ciąży
 
Witam.
Ja też będę mamą czerwcową. Termin mam na 2 czerwca. W zeszłym miesiącu miałam fałszywy alarm, na szczęcie w tym udało się i dwie kreseczki pięknie ozdobiły test :-) Mam nadzieję, że bedzie nam się tu miło i przyjemnie spędzać czas :-)
Pozdrawiam :-D
 
Witam.
Ja też będę mamą czerwcową. Termin mam na 2 czerwca. W zeszłym miesiącu miałam fałszywy alarm, na szczęcie w tym udało się i dwie kreseczki pięknie ozdobiły test :-) Mam nadzieję, że bedzie nam się tu miło i przyjemnie spędzać czas :-)
Pozdrawiam :-D

WITAM SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!

o ja tez mam na 2 CZERWCA nie stycznia:) a jestem o 4 dni starszy suwaczek ciekawe dlaczego hehe
 
Ostatnia edycja:
No właśnie, czerwca :-)
Wiesz, korzystałyśmy pewnie z różnych kalkulatorów i stąd ta różnica.
Każdy kalkulator pokazuje inny termin :-D
Ale najważniejsze,żebyśmy spokojnie i bez stresów przeszły nasze ciąże :-)
A tymczasem czekamy na następne mamusie:-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie :) i przede wszystkim GRATULACJE!! :)
Życzę przyjemnych 9 miesięcy a później szybkiego i lekkiego porodu.

pozdrawiam

Mama Julki 6.06.2010 :)
 
Do góry