reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Maruda- a wyobraź sobie ze ja Cie rozumie z tym zwierzątkiem. Nawet teraz mam chorego zwierzaka i nie dość ze tydz.temu wydalam na szczepienie i kropelki raptem 170zł. tak potem okazało się ze nasza psinka dziwnie się zachowuje i lekarz stw.ze ją coś ukąsiło- pyk 35 zł maść. A do wczoraj to nic nie przeszło i psiak coraz gorzej sie poczuł i pyk kolejna kasa- 100zł- na zapalenie nerwa i ucha środkowego. I tez mogły ktoś powiedzieć ze jak można tyle kasy na psy wydawać. Ale to jest nasza odpowiedzialnosc za zwierzaki które sie ma- bez względu na to jakie ono jest:)- także szacun dla Ciebie....a dodam ze szczurka i myszki kiedyś miałam...ale poumierały ze starości!!

Poziomki-tylko sie nam nie przemęczaj:)buziaki:)

Katjusza- na szczęście moje chyba jeszcze nie wyczaiły maminego pęcherza:) jeszcze się mi nie zdarzyło żebym biegła nagle siku kiedy one brykają :-):-):-)

Bosa- ale miałaś bombowy sen- nie zazdroszcze

Marita- gratulacje synusia:-)- pościel śliczna

Lokata- ale super...weselicho, zaraz wspólne mieszkanko i dzidzia w drodze- żyć nie umierać:):-D
Marta- zdrówka dla synka ;-)Ah Ty bestyjo- takie pyszności tu reklamujesz...:-)

Tulip- super musiało być to spotkanie- aż Ci zazdroszczę:-D:-D

Ewi- Ty to masz przeboje z tym swoim zwolnieniem:-(. Mam nadzieje ze Ci sie to w końcu wyjaśni jak już je zaniesiesz osobiście;-)

Daria- ja obstawiam ze u Ciebie to będzie ciąża jednojajowa i będziesz miała trojke chłopaków. Napisz m,i tylko czy są w jednym łożysku?? (tzw.jednoowodniowe jednokośmówkowe)- bo jak tak to będą identiko:):) :-D:-D:-D

Harsharani- ah ta Twoja szwagierka- o dupę ją obić. wcale Ci się nie dziwie ze nie chce ci się tam iść. tylko szkoda K i tego dziecka. Jak Cie potrzebuje to Cie widzi ale jak jest impreza to jesteś be. Po prostu brak słów:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Harsharani - Latife była żoną Mustafy Kemal Paszy -tzn Atatürka, a zarazem mądrą kobietą. O jej istnieniu dowiedziałam się pisząc referat na studia z doktryn politycznych i prawnych. Jej osoba (oraz jej męża - oboje byli bardzo postępowymi ludźmi, którym ludzkość, nie tylko Turcy, wiele zawdzięcza) mnie zafascynowała i stąd nick ;-)

ponadto imię to bardzo mi się spodobało, jednak w Polsce nie ma możliwości nadania go córce imienia, jako niezgodnego z polską tradycją ( wg ustawy):-(
Ps: nie stresuj się i nie denerwój, szkodzi maleństwu i Tobie.Ja mam tak wku....cą bratową, że szkoda nawet pisać - jako chrzestna matka Weronikę miałam trzy razy w życiu na rękach a ma 2 latka, zaś każdy nawet najdroższy prezent jest nieodpowiedni i trafia na strych!!
 
Dzień dobry!!!!!

Mam wielką ochotę na pierogi z kapustą i grzybami,tylko najlepiej gdyby mi ktoś przyniósł.

Dzisiaj odprowadziłam Natalkę do przedszkola ,a tam połowa dzieci zakatarzona .Kichają ,kaszlą,a jeden chłopak miał 38,0 temp.Wiem,bo akurat weszłam jak przedszkolanki szuka ły numeru do rodziców.Jak można chore dzieci przyprowadzać....:angry::angry:

Harsh przedziwna osoba z Twojej szwagierki...,zeby brata na urodziny córki nie zaprosić.Dla mnie to jest wręcz niewyobrażalne.

Marta dużo zdrówka dla synka.

Daria ogromnie gratuluje!!!Nic się nie martw ,dacie radę!
 
Hej Kochane ;) Jak dzionek mija ? Moje samopoczucieee duzo lepiej z nową fryzurą :p hehe Lecz wciąż mnie boli brzuch po tym jak mi na usg nacisnął, jak tak dalej pojdzie to

wybiore się do lekarza... bo nie wiem czy to normalne :/ a jak tam dzisiejsze propozycje obiadkowe :p ja zapraszam na risotto i zupke barszcz ;) aaa nio wlasnie a wogole czujecie serduszko jak bije w brzuszku?? bo ja

juz sie pogubilam, czy to ruchy czy serduszko , bardziej mi stuka jak serduszko...
 
Ona- nie martw się będzie dobrze. Ja też tak nieraz miałam i po usg i wtedy jak maluszki za bardzo brykają. Mam wrażenie że jak fikają to bardzo napierają na skórę i boli potem brzuszek tak jakby Cie coś kopnęło...czy coś takiego masz???


A u mnie dzisiaj leniwy dzień. Rano byłam u mamy na śniadanku- najpierw kawka z ciastem drożdżowym a potem pizza- można powiedzieć ze już na obiad:)) Teraz bym sie za coś zabrała ale nie wiem za co.....i tak mi pewnie zleci reszte dnia...buuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
Ona- nie martw się będzie dobrze. Ja też tak nieraz miałam i po usg i wtedy jak maluszki za bardzo brykają. Mam wrażenie że jak fikają to bardzo napierają na skórę i boli potem brzuszek tak jakby Cie coś kopnęło...czy coś takiego masz???
nio wlasnie chyba ciut inaczej, dokladnie po usg 11tego miałam a juz dzisiaj jest 19sty, a tak mnie boli jakby zakwasy , czasem nie moge sie podniesc z łózka albo powoli położyc takie ni skurcze takie obolałe, jakby mnie ktos pobił, jak mi kolezanka powiedziała * zeby Ci tam zadnego krwiaka od nacisniecia nie zrobił * to poty mnie oblały ( ale oczywiście nie wkręcam sobie ) i wszystko jest ok ;)
 
przepraszam, moge sie wtracic? cos w tych zachciankach jest bo ja mam straaaaaaaaaaaaaaaszzzzzzzzzzzzna ochote na lazanki z kapusta i grzybami oj ale tyle z tym roboty:szok: dobrze ze mam meza kucharza to go zagonie:-D
nio ONA wiem te pacany to na serio czasami potrafia naciskac na tego dzidziusia za mocno tez mi sie to nie podoba dont worry na pewno nic sie nie stalo!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ola- pomyśl teraz czy nie leżałaś ostatnio przez jakiś czas i nie podnosiłaś się w pozycji jak do brzuszków. Bo to co opisujesz pasuje mi do bólu jaki miałam jak leżałam w szpitalu- dużo wtedy podnosiłam się z leżenia do przodu i wyszły szybko zakwasy na mięśniach. Ale nie martw się proszę na zapas..ja wiem ze my się szybko w pewnych sprawach nakręcamy...a tak po mojej myśli to nie wydaje mi się żeby tak łatwo można było zrobić w brzuchu krwiak przy usg. Mnie ostatnio dzióbała palcami żeby dzidzia serducho dała sobie zbadać i nic mi z tego nie było. poza tym pomysl ile razy czlowiek się uderzył w życiu w brzuch i nie ma się od razu krwiaków.
 
przepraszam, moge sie wtracic? cos w tych zachciankach jest bo ja mam straaaaaaaaaaaaaaaszzzzzzzzzzzzna ochote na lazanki z kapusta i grzybami oj ale tyle z tym roboty:szok: dobrze ze mam meza kucharza to go zagonie:-D
nio ONA wiem te pacany to na serio czasami potrafia naciskac na tego dzidziusia za mocno tez mi sie to nie podoba dont worry na pewno nic sie nie stalo!:tak:

buziaczku a no widzisz jak masz dobrzeeeee ;)))) to zrobi raz dwa ;)))) tez mam nadzieje ze przejdzie...

.. a co dam raczke na brzuszek to czuje serduszkoo mowie Wam...to chyba nie ruchy... to mozliwe?? czujecie serduszko??
 
reklama
Do góry