reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płaskie brodawki

Adkaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Maj 2010
Postów
33
dzień dobry

pierwsze dziecko karmiłam mieszanką, gdyż mam płaskie brodawki i dziecko nie mogło jej chwycić, skutkiem tego była niechęć dziecka i zanik pokarmu. bardzo chcialabym karmić drugie dziecko, co zrobić aby brodawka była bardziej wypukła?
 
reklama
dzień dobry

pierwsze dziecko karmiłam mieszanką, gdyż mam płaskie brodawki i dziecko nie mogło jej chwycić, skutkiem tego była niechęć dziecka i zanik pokarmu. bardzo chcialabym karmić drugie dziecko, co zrobić aby brodawka była bardziej wypukła?

Wielka szkoda, że nikt Pani nie pomógł w czasie karmienia przy pierwszym dziecku- taką pomoc można uzyskać w najbliższej poradni laktacyjnej. Położna, która opiekuje się Panią i dzieckiem po porodzie również udzieli Wam fachowej pomocy w przystawianiu noworodka do piersi. Ważna jest technika karmienia oraz dużo cierpliwości. Pozdrawiam
 
Nie znam żadnych ćwiczeń, w ciąży nic nie robiłam, a po porodzie był problem, bo synuś nie miał za co złapać. Nosiłam polecone przez położną muszle Medela, które pomogły mi wypchnąć trochę brodawki, i jakoś dałam radę. Karmiłam ponad rok. Polecam zakup tych muszli. Moje sa chyba też do poranionych brodawek, bo mają takie dziurki, żeby powietrze dochodziło. Uważam te muszle za świetny wynalazek.
 
Do góry