reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam
bylam dzisiaj z Niki u lekarza
kaszle katar ropny
i co sie okazalo :confused:
ma strasznie zapchane oskrzela
ale tak ze normlane leki nie pomoga i od razu trzebabylo brac antybiotyk...
jeszcze nie wykupilam bo czekam az brat przyjdzie z kasa :dry:
Sewi juz po ospie, czasem zakaszle ale chory nie jest wiec nie musi isc do lekarza :tak:
ide niki spac polozyc i chyba tez pojde bo zmeczona jestem
niedawno tesciowa poszla do domu, wiec teraz relaks by sie zdal :-D
 
reklama
czesc mamuski!!
ale ja mam dzis dola i lenia.:-:)zawstydzona/y:nic mi sie nie chce,głowa mnie boli,oczy mi łzawią-no masakra.:wściekła/y:
pogoda do d..y pochmurno,deszczowo,zimno.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dzieci spią,krystian sie bawi,m w pracy a ja odpoczywam.
jeszcze dzis mnie czekaja zakupy ale tak mi sie nie chce jechac że moze uda mi sie m namowic i on pojedzie a ja w domu zostane.

poczytalam ale wiele nie zapamiętalam jakaś:zawstydzona/y: taka dzis mało kumata jeste.:-:)zawstydzona/y::eek:

aha wszystkim chorym życze dużo zdrówka.:tak:

mh-udanego spotkania z anabuba zycze.

kernus-super zdiecia.
i to prawda ze laura super do góry ta rączke podnosi(widziałam na wlasne oczy)
a co ty kochana tu piszesz ze ja brzucha nie mam????;-):confused::sorry:mam,ma i to dośc duży.:tak::-(

dowikla-ale mi smaka zrobiłaś z ta sałatką.:-p
mogę wpaść na ta sałatkę?:confused::tak:;-):-D

 
A my już z przedszkola wróciłyśmy i jemy obiad a potem trzeba będzie się małą zająć i jakąś zabawę wymyślać :dry::dry:
Lidka ja też mam mega lenia i jak tu się go pozbyć :cool::cool:
Patrysia oj coś te twoje dzieciaczki nie mogą się wychorować :eek::eek:
Dowikla jak przyjdą łóżeczka dla dziewczynek to koniecznie się nimi pochwal :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzieki:-)
A nawet nie zauwazylyscie, moj szkrab dzis konczyl 3 lata.... ale zleciało:szok:
naprawde upływajace lata widac po dzieciach:-)
ide cos zjesc bo jestem glodna, a teram najmlodszy zasnol mi na szczescie....;-)

wszystkiego naj :)


Kerna, Eliza swietne zdjecia teraz przejzalam bo poszlam sobie troche wstecz w postach :)
 
Dzieki:-)
A nawet nie zauwazylyscie, moj szkrab dzis konczyl 3 lata.... ale zleciało:szok:
naprawde upływajace lata widac po dzieciach:-)
ide cos zjesc bo jestem glodna, a teram najmlodszy zasnol mi na szczescie....;-)
Wszystkiego najlepszego dla synka :tak::-):-):-)

witam
bylam dzisiaj z Niki u lekarza
kaszle katar ropny
i co sie okazalo :confused:
ma strasznie zapchane oskrzela
ale tak ze normlane leki nie pomoga i od razu trzebabylo brac antybiotyk...
jeszcze nie wykupilam bo czekam az brat przyjdzie z kasa :dry:
Sewi juz po ospie, czasem zakaszle ale chory nie jest wiec nie musi isc do lekarza :tak:
ide niki spac polozyc i chyba tez pojde bo zmeczona jestem
niedawno tesciowa poszla do domu, wiec teraz relaks by sie zdal :-D
Oj zdrówka kochana.
:-):-)

Mój mały znów rekordy w powolnym jedzeniu obiadu bije :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj jadł obiad do kolacji -dziś na to samo się zanosi.
Siedzi przy stole już 1,5 godziny i jest w połowie swojej zwykłej porcji. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Siedzę i wącham jak mi pachnie :-D:-D:-D:-D
Robię dziś pieczoną golonkę w kapuście. mmmmmmniammmm ,ale to na jutro ,bo po zabiegu pewnie nie będę w stanie zrobić nic konkretnego do jedzenia :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Witam laseczki :happy2:
Walczę z cholernym bólem głowy i jelitówką :-:)-:)-:)-( męczy mnie od wczoraj od wieczoru dlatego przepraszam ale nie dam rady póki co odpoisać :-:)-:)-(
wziełam stoperan orsalit i mam nadzieję niedługo normalnie funkcjonować :tak:
buziaki dla was kochane :*
kochaniutka zdrówka dla Ciebie tirami wysyłam
nie daj sie:tak::tak::tak::tak:
Dzieki:-)
A nawet nie zauwazylyscie, moj szkrab dzis konczyl 3 lata.... ale zleciało:szok:
naprawde upływajace lata widac po dzieciach:-)
ide cos zjesc bo jestem glodna, a teram najmlodszy zasnol mi na szczescie....;-)
sto latek!!!!
Mądrości starej przekupy :-D:-D:-D:-D:cool2::cool2:
no to jutro zabieram sie za nasączanie szybek:-D;-)
ino musze szampon jakis taki kupic;-)

ok karto jeen ready teraz odpoczynek i zaraz sie zabieram za nastepny;-)
mlody szaleje z autkami na fotelu a mala śpi w foteliku:tak:
 
Myśle sobie-wpadne na chwilke i wsiąłam na dłużej. Najpierw skakałam po allegro-szukam ciuszków dla lalki( u nas nigdzi ew pobliżu nie ma, a w miasto nei mam czasu sie wypuścić), znalazłam myszkę micki, bo moja młoda w niej zakochana, tylko za kasa czekam, hehe no i wpadłam na bb, to mało mi sę zupa nie przypaliła tak sie zaczytałąm...

Ana gratki dla młodej przedszkolnicy, hihihihihiihi-wiedziałąm, z eTobie płakac nie będzie:-), bo i się biedne dziecko:-D
No i brawo dla niej za nocki suche-dzielna dziewczyna!



Teoria o szamponie super:-D:-D:-D:-Da swojadrogą ciekawe co ona ma do rzeczy...a bez odżywki??:-D:-D
:-D:-D:-D
Kochana małą na zdjęciach super, no i pięnie już rączkę podnosi, oby tak dalej&&&


Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

cos z tych. nie pamietam ile mój kosztował ai nie ma akurat tego samego co kupiłam. A też brałąm z allegro. Jak bedziesz chciała to jutro ci popatrze dokłądnie co i jak :) no to idę spać.
Aha wiesz że co noc wylewałam prawie dwa litry wody z niegio!!!! Teraz już mniej, ale szok!!! Róznica natychmaistowa :)
mamusiu, jakie drogie, ale może i nam by pomogło-pokażę mężowemu, może damy rade wyłuskac grosza...bo ta wilgoć to na ściany mi zaraz wejdzie i o grzybie to juz nie bedzie mi dane zapomniec-wspaniałę warunki dla dziecka:no:


na piechote tez lece tak jak Ty-2,5km w 18-20,minut bo tyle mam do szkoly:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
wiec niezle musisz nozkami przebierac:-D:-D:-D:-D:-D


no kochana doeprio teraz Ci sie przyppomina?????????
i to na tabsach 2tyg????/
oj cosczuje ze Wiki bedzie miala siostrzyczke:tak::tak::tak::tak:
a tak Ci pzypadkiem Malna nie wrozyla ze do pracy pojdziesz idziecko bedzie co????????????:-):-):-):-):-)
oj przebieram kochana, przebieram, prawię frunę:-D:-D:-D:-D. Któegos razu wracałąm z chłopakiem z pracy ( tak po drodze miełiśy) to nie mógł za mną nadążyć a ma 190cm wzrostu więc nogi całkiem dłuuuugie:-)
No nie na tabsach, bo odstawiłam. Co do wróżb-pamiętam, strach się bać.



Eliza zdrówka dla Was, a zdjęcia rodzinki wesolinki bomba!


Luna, Kerna, prosze się nie smic z szamponu na szyby :-D:-D:-D bo działa :-p na suchą szybę smarujęsię wacikiem cienką warstwę :-p szyba jest piękna i nie paruje :cool2:
kochana j aisę śmieję, ale sama wypróbuje:tak:


Witam i ja :-):-):-)
Wczoraj rysowałyśmy z Maja list do św. Mikołaja no i Maja narysowała barbie paryżankę a ja miałam całkiem inny pomysł na prezent i na pewno to nie miała być kolejna lalka :-:)-:)-( i teraz jestem w potrzasku co zrobić :-:)-:)-(
cóż kochana list do świętego zobowiązuje świętego:-)


MALi uś taczki zdrowia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mamaola gratki za zębolka Julkowego

hej
mnie dawno nie było na tym wątku

moje corki chore
w ndz młodsza dostała katrku,noc nieprzespana bo płakała bo nie mogła oddychgac i ciagle odciagałam aspiratorkiem czy jak sie to tam zwie
bałam sie ze szpital bedzie ale na szczescie nie trzeba było
a moja starsza corka jak miała 2 mies zachorowała(wtedy ja byłam pierwsza chora,syn tez)
ale po 3dn poj,do lekarza niestety to juz było zapal.,oskrzeli a w 2 dobie w szpitalu juz dostała zapal płuc
lekarka to jakas bezdzietna podobno,taka zimna-niewiem nawet jak to ując
mowiła w taki sposób ze sie bałam bardzo o Weronike
modliłam sie zeby nie umarła bo malutka a tu juz zapal.płuc
ale była pod opieką,pielegniarki były czulsze niz ta lekarka
Jak w nocy zaczeła sie dusic to podł pod tlen,a ona na to-jak bedzie dalej tak oddychac to bedziemy załatwiac OIOM
DLA mnie ozn to cos bardzo złego
ale coreczka sie wybroniła,a minus tez był taki ze dali antyb a nie dali osłony i w rezultacie tego miała biegunke 2 dni az pięlegniarka pow by mąz kupoił lakcid lub inna osłone
i wtedy przeszła biegunka
nikomu tego nie zycze,dobrze ze bylam z córeczką,spałam z Nia,chodziłam na obiady
oczywiscie potem zapłacilismy za te dni gdy byłam z córeczką(noce i obiady)

i teraz ciesze sie ze nie skonczyło sie na szpitalu
daje Nataszce ceclor co 8h po 2,5ml mam dawac do 10dni
byłam w przych w pon,we wtorek i wczoraj tez byłam pokazac i jest poprawa
i dopiero we wtorek z obydwiema corkami do kontroli
ale dobrze ze malutka juz przesypia noce,dalej odciagam katar ale ma go mniej
niestety na Weri trzeba miec oko
tez musze cos zrobic ale zawsze zaglądam czy Wercia nie robi czegos co nie powinna
a jak jest cicho to ...raczej cos kombinuje,choc umie tez sie zając sobą
syn,,ma 8l ale....
ost tez jest nieposłuszny
powiedział,ze umie sam łózko roscielic i zascielic,sam do szkoły chodzi...tzn ze jest samodzielny i moze ..decydowac o sobie az go ochrzaniłam bo nerwy przez niego tez ost
ale to tez inny temat
ni z gruszki ni z pietruszki. czy cos przeoczyłam??? ZDróka życzę.



[Beata 4 tysiaki??? 2,5 tysiaka? Matko, co za ceny, też mi się marzył kiedys tam, ale , no ale...

Eliza zdróka, uśiechów, samych radości i w zyciu i zabaw od rana do wieczora dla małego D

witam
bylam dzisiaj z Niki u lekarza
kaszle katar ropny
i co sie okazalo :confused:
ma strasznie zapchane oskrzela
ale tak ze normlane leki nie pomoga i od razu trzebabylo brac antybiotyk...
jeszcze nie wykupilam bo czekam az brat przyjdzie z kasa :dry:
Sewi juz po ospie, czasem zakaszle ale chory nie jest wiec nie musi isc do lekarza :tak:
ide niki spac polozyc i chyba tez pojde bo zmeczona jestem
niedawno tesciowa poszla do domu, wiec teraz relaks by sie zdal :-D
No po jej wizytach na pewno. Zdrówka zyczę, kurcze tak szybko poszło??? Współczuję.


Dowikla narobiłaś mi ochoty na sałatkę :tak:
Mh dzięki jeszcze raz :-D a ja mam johnsons baby szampon nie bambino i też pomaga :tak:
A ja mam sayos, moze być???:-D:-D:-D
Powaga, nabijam się, ale jak w końcu się wezme za te okna to i u siebie to zrobię


Spadm bo Anabubka juz pod drzwiami :)
Ale macie fajiowo, hehe. No i znó godzine odpisywałam, a to poczytaj mi mamo, a to pranie wyciagnąć, rozwiesić, pisiu, mleczko, ech... No nie mam czasu normalnie:-D

Juz padam na pysk a gdzie do końca dnia??? Nawet ciuchów na rano nei mam poszykowanych...


EDIT:
A, dziewczyny, no będe Was tak długo trzymac w niepewności jak i siebie. Ja o tym prawie nie myślę, ale widze, ze Wy myślicie za mnie :-)))))))

Spadam , na dziś mnie jużWam starczy, teraz chata czy cuś, może bardziej cuś hihihiiiiihihih
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i dupa,wyrka nie przyjechaly:no::no:Weszlam sobie na stronke SIODEMKI(bo takim kurierem wyslali)zeby sprawdzic gdzie teraz jest moja paczka i co sie okazalo,ze o 18;7 kurier zawiozl ja z powrotem do bazy a o 9;37 ja zabieral:no::no::no:No cholera jasna przeciez bylam w domu i nikogo nie bylo,a jesli byl akurat w godzinie kiedy mnie nie bylo to trzeba bylo zadzwonic,w koncu po to podaje sie Im numery telefonow:no::no::wściekła/y:No jestem wsciekla bo dziewczynki myslaly ze przyjada Ich wyrka:wściekła/y::no:

AS
Cierpliwosci Kochana;-)A za jutro bede trzymala kciuki,zreszta pewnie wszystkie beda je trzymaly:tak::tak::tak:

PATI
Zdrowka dla malej

LIDUS
Janse wpadaj:tak::tak::tak:
 
Do góry