reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Sol, uzależnienie uzależnieniem, ja tu i tak jak wiecie ciągle wracam :D
A że czas leci to prawda.. Judka też do szkoły od września a jeszcze pamiętam jak mi kibicowałyscie jak wyczekiwałam co cykl tych II kreseczek :)
 
reklama
Sol, no by to dzialac bedziemy napewno :-) Licze juz dni do 23marca, bo wtedy mam te wizyte w klinice nieplodnosci i moze wtedy dowiem sie co i jak...normalnie jak bym nie lykala lutki, to nie wiem, czy mialabym @...heh

Elcia, zycze wiec 2 kreseczek za 6 dni :-)

Lilith, milo Cie widziec :-) Napisz no co u Ciebie i jakie plany, bo nic nie wiem...

Jarzebinko, witaj :-)
 
Elu - ciągle trzymam kciuki :-D

Esch :-D Dzię - ku - je - my :-D

No dziewczęta - podnoszę znowu wątek bo trzeba go nieco ożywić :-)
Stara gwardia - proszę się meldować czy żyjecie i co u was :-D
 
:-D Pandorko - tak szczerze - gadamy na moderatorni a ja dopiero ostatnio zajarzyłam że ty znowu w ciąży a dopiero teraz przyuważyłam że Tosia będzie :-p

Wysłałam wici do dziewczyn, może bana nie dostanę bo to hurtem zrobiłam :-p
 
hehhee sol ja jestem i podczytuje na bieżąco.. tylko czasu brak na cokolwiek!
mały rośnie, drugie w planach-staranka za parę miesięcy.. już folik zaczęłam brać :)

pandorko - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę że jedno po drugim będzie... ehh też tak chcieliśmy, ale finanse wymusiły "zwłokę"..

buziaki wielkie!
 
Ja tez jestem, trudno mi znaleźć czas na cokolwiek poza jednym wątkiem.:-(
Powaga, nie nadążam za własnym życiem, albo dupa ze mnie totalna albo to normalne jest, ale tez częęęęsto wracam do początków na forum i staranek i w ogóle, jaki człowiek młody był....................
Sol-Shi-gratulacje, jakoś przegapiłam , przepiękna Niunia Twoja nowa:)
 
reklama
ivi - jak to mi znajoma powiedziała a co się potwierdziło - przy dwójce jest więcej czasu niż przy jednym :-D to fajnie że też chcecie dwójeczkę mieć bo teraz stanowcza część populacji poprzestaje na jednym dziecku i są całe klasy jedynaków w szkołach :no: a jak któreś dziecko ma 1 rodzeństwo to już wg nauczycieli rodzina wielodzietna :szok: a więcej to co? patologia? :no:

Lapisku :-D A dzisiaj roczek twojej niuni :-D Wszystkiego naj :-D a dziękujemy :-) A bo ja się wiesz chowam po kątach po różnych wątkach :-D A ostatnio któraś wspominajki zaczęła :-D a czasem... cóż czas to pojęcie względne więc względnie sobie radzisz :-D ja podejrzewam że za kilka miesięcy też nie będę miała czasu jak Emi zacznie chodzić bo będę musiała nad nią nadążać i jeszcze Karolą się zajmować :-D Póki co mam mnóstwo czasu bo Karola się sama sobą zajmuje a ja Emilkę tylko karmie i przebieram a śpi w swojej kołysce :tak:

ivi, lapisku - pokażcie te swoje słoneczka :-D


Emi znowu śpi, Karolę zaraz kładę więc znowu będę miała miły wieczór z małżem :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry