reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

polna to twoja Ala ma niezłe teksty:-Ddobra jest nie ma co:-D
Lana jak tam Julcia? co Ci w szpitalu powiedzieli?

Mój mały śpi od 20 ja na Z czekałam bo 22 w pracy był jak wrócił pogadaliśmy troche i teraz tez już lula a ja tradycyjnie musiałam bb odwiedzić.U nas jutro na obiad gulasz,ziemniory i ogóras kiszony a tak mi się zachciało,a @ nadal brak:wściekła/y:
Dobranoc laseczki
 
reklama
Witam , jestem pierwsza :-) ja narzekac na Ale nie musze bo ladnie zasypia po 20 i wstaje o7 albo i pozniej :tak: a najlepsze ze wczoraj laskawie chciala sprobowac swiezego ogorka
shocked.gif
powiedziala ze jest bardzo dobry a potem poprosila o rzodkiewke
shocked.gif
zjadla plasterek i tez Jej smakowala , jeszcze musze Ja tylko przekonac do pomidorow i wedlin to bede szczesliwa :-)

Justys a ja zis robie ryz biały zapiekany z jalbkami i pierzynka :tak: mam dosc jak narazie miesa !!

Lana to napiszesz mi czemu nick zmienilas ? :-p i pisz co powiedzieli w szpitalu i jak sie Julka czuje ;-)

Umi widzisz przydalby Ci sie balkon :-D
ooo tez jestem fanka serkow bialych a jak dodam szczypiorek albo rzodkiewke ... mniam :-)
 
Witam z rana.

Ja za Wami nie nadążam :no:

Polna, do wędlin to nie masz co Ali przekonywać (przecież to samo badziewie, chyba, że zrobiona w domu:-)). My wędlin nie jadamy, mąż jedynie parówki, przez co niestety Maciuś też jedną dziennie zjada (w przedszkolu też dają :eek:)
 
polna to twoja Ala ma niezłe teksty:-Ddobra jest nie ma co:-D
Lana jak tam Julcia? co Ci w szpitalu powiedzieli?

Mój mały śpi od 20 ja na Z czekałam bo 22 w pracy był jak wrócił pogadaliśmy troche i teraz tez już lula a ja tradycyjnie musiałam bb odwiedzić.U nas jutro na obiad gulasz,ziemniory i ogóras kiszony a tak mi się zachciało,a @ nadal brak:wściekła/y:
Dobranoc laseczki

Witam , jestem pierwsza :-) ja narzekac na Ale nie musze bo ladnie zasypia po 20 i wstaje o7 albo i pozniej :tak: a najlepsze ze wczoraj laskawie chciala sprobowac swiezego ogorka
shocked.gif
powiedziala ze jest bardzo dobry a potem poprosila o rzodkiewke
shocked.gif
zjadla plasterek i tez Jej smakowala , jeszcze musze Ja tylko przekonac do pomidorow i wedlin to bede szczesliwa :-)

Justys a ja zis robie ryz biały zapiekany z jalbkami i pierzynka :tak: mam dosc jak narazie miesa !!

Lana to napiszesz mi czemu nick zmienilas ? :-p i pisz co powiedzieli w szpitalu i jak sie Julka czuje ;-)

Umi widzisz przydalby Ci sie balkon :-D
ooo tez jestem fanka serkow bialych a jak dodam szczypiorek albo rzodkiewke ... mniam :-)

w szpitalu wiele mi nie pwoiedzieli tylko kazali udac sie do lekarza rodzinnego.
stwierdzilam ze nie ma na co czekac i ze spzitala poszlam do przychodni.
Julka wymaga kontroli w poradni neurologicznej!
pediatra podejrzewa ze moze cos sie dziac. niektre dzieci z tego wyarstaja ale Julki bezdechy sa czeste za czeste.
stad tzreba to zbadac. mam nadzieje ze to tylko poprostu bezdechy ktore nie sa niczym spowodowane ze zbyt mocno to powietrze zaciaga...
martwie sie.
pediatra stwierdzial ze ciezki okres nas czeka bo teraz wsyztsko zrobimy dla niej byleby nie sprowokowac u niej placzu i zanoszenia. I julka moze sie tego nauczyc i pozniej nas wykorzystywac.
 
Umi tak wygląda jak aniołek a to chyba mały szatan :-D Wczoraj od 19 próbowałam ją uśpić a zasnęła dopiero po 22:dry: A co do prania to ja nie muszę wyciągać z pralki,bo robi to moja mama:-D Ja nawet jej nie umiem ogarnąć :-D jest jakaś lipna ;-) Niestety moja została w mieszkaniu,bo przecież lokatorzy muszą w czymś prać:dry:

MamaWiktorii moja tez kiedys dobrze spała w nocy a teraz pobudki co 2 godziny :dry:


O widzę był temat namiotów. Też bym się wybrała,ale najbardziej przeraża mnie to,że Majką może pogryźć jakieś robactwo:baffled: Albo,że będzie wielka ulewa czy wichura i nic z nas nie zostanie :-D A jaki namiot macie?

lana dobrze,że skierowanie dostałaś. A szukałaś już jakiejś poradni?? Długie terminy oczekiwania?

Co do neurologów to gdzieś na forum raz obiło mi się o oczy;-) ,że jak dziecko często wywala język na wierzch to jest to jakiś problem właśnie neurologiczny. Czy to prawda??
 
majandra niby masz racje ale lepiej wyglada jak dziecko je kanapke z wedlina niz sam chleb :sorry: i zawsze jak jestemsy w gosciu u kogos to prosze zeby dali mi maslo to smaruje Ali chleb :-D ale moge przyznac ze Ala zjada chetnie kielbase zwyczajna a do bialego barszczu obowiazkowo swojska :-)

AAAAaaaa i Ala zawsze mowi ze chce zjesc grill :-) My tlumaczymy ze kielbaske z grila a Ona i tak ..przeciez mowie ze grill..:laugh2:
 
polna_N dobre :-D Tez bym zjadła grill tzn kiełbaskę z grilla :-D;-)

rany jaka lipna pogoda. Miałam wyjść z majką,mając nadzieję na to,że padnie choć na chwile,ale taki wiatr wieje,że sama nie wiem:no:
 
A my dziś jemy na obiad karkówę z grilla :-D pycha! znudziła mi się już smażona czy pieczona w piekarniku.


Julka zjada wszystko co jej się do pyzy włoży:-D jak rano zaczyna tak wieczorem kończy, czasami aż wstyd jak do kogoś zachodzimy, wygląda tak jakby w domu jeść nie dostawała takie ilości pochłania.
 
Kama to super ze Julka z tych dzieci ktore chetnie jedza :tak: ja w niedziele pochlonelam karkowke z grilla i to tyle ze potem w nocy spac nie moglam bo mnie brzuch bolal :sorry:

Lana trzeba mie nadzieje ze bedzie dobrze i nie mozna sie zamartwiac ;-)
a u mnie pogoda ladna , delikatny wiaterek czasem zawieje , robi sie coraz cieplej i moze wkoncu sie opale :-)
 
reklama
Lana to dobrze ze dostaniesz kierowanie do specjalisty. Zasze lepiej wiedziec wiecej niż mniej. Porobią Julce badania i bedziecie spokojniejsi
Polna
laugh.gif
ja tez lubie jeść grilla
laugh.gif

lolkak mój Kacper mi czesto jezyk pokazuje:confused2: ale u niego jest to raczej przejaw braku wychowania:sorry:. Bo pokazuje jezor jak mu czegos zabronie a on jest strasznie niezadowolony.
kaamaa nie od dzis wiadoo ze cudze lepiej smakuje:-p Mój Kacper ma tak samo idziey do ojej mamy a ten non stop woła am
 
Do góry