reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

umi2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Listopad 2008
Postów
15 034
No to zaczynamy wątek dla jedynkaów:-) Niech bedzie, że sie rządze:-D Mam nadzieje ze sporo mamuś sie ujawni;-)
 
reklama
Ja też jestem mamą jedynaczki - Zuzi i mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze przez kilka lat ;-)
 
Hej:) Ja jestem mamą też póki co Jedynaczki, Martynki, która już za 2 dni będzie miała skończone 17 miesięcy. Po cichu marzę już o drugim Bąbelku, ale na wszystko musi byc odpowiedni moment, więc póki co cicho sza będzie w temacie drugiego dzidziusia:)
 
no i my rowniez dołączamy:)
Julia także jest jedynaczką ale na jak długo? tego nikt nie wie:)
 
I ja witam. :-) Jak na razie nie zapowiada się, by Maciuś miał mieć rodzeństwo. :no: Bardzo bym chciała, by jednak miał, ale jak obecnie sytuacja finansowo-zawodowa nam na to nie pozwala.
 
Ostatnia edycja:
majandra Maciuś to już duży chłopak, nie upomina się o rodzeństwo? ;-)
 
majandra skoro otoczenie sie dopomina to moze czas pomyslec??? :p
zartuje... kazdy ma jakies tam swoje powody i tak rozplanowane życie ze wie co jak i kiedy chyba ze nadarzy sie jakas niespodzianka:)
 
reklama
Etam, otoczeniem nie ma się co przejmować. Wy najlepiej wiecie czy możecie pozwolić sobie na drugie dziecko, nikt inny o tym nie będzie decydował przecież ;-)
 
Do góry