reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Ależ my intensywnie myślimy :-D Najpierw musimy spłacić ogromniaste kredyty (nie mówię tu o kredycie hipotecznym, bo jego nie da się spłacić szybko bez wygrania w lotka ;-)). A to trochę czasu zajmie niestety. Wzięliśmy się za oszczędzanie kasy, bo chcemy je spłacić jak najszybciej się da i póki jeszcze młoda jestem :-p, urodzić drugie dziecko.
 
reklama
oo jakie piekne plany. to tylko zyczyc powodzenia i zaciskac &&&&& by wszystko szło pomyslnie:)
 
A ja nic o sobie nie napisałam, zaczęłam i sie tak ucieszyłam ze z wrazenia zapomniałam:-D Jestem mamą 2 letniego Kacperka i mam nadzieje ze tak juz pozostanie:-)
 
umi nie chciałabyś drugiego takiego kochanego Kacperka? ;-)
Ja jak czasami zastanawiam się jakby to było jakbyśmy mieli drugie dziecko, ale wyobrażam sobie, że charakterek miałoby jak Zuzia i szybko mi te myśli przechodzą, bo aż sie boję co to by było :szok::-p
 
Umi, ale Kacperek będzie smutny bez rodzeństwa;) Nie będzie miał z kim broic:D
Majandra to ja życzę jak najszybszego spłacenia kredytów i starania się o Maleństwo:) My się będziemy starac jak pójdę do pracy i będzie to już taka stała praca, z której mogłabym czerpac i macierzyńskie i wychowawcze, zawsze to kasa więcej. Poza tym marzy nam się iśc na swoje. Gdyby o finanse chodziło to myślę, że nie mamy źle, mąż fajnie zarabia, ale ja też bym coś chciała w tym życiu robic prócz wychowywania cudowej córci:-)
 
majandra puki co kategorycznie jestem na nie:-), ale kto wie moze po 30 mi sie odmieni:-p.
anetka takiego samego?:szok::-D Nie.... jak bym miała miec drugie to z nadzieją ze bedzie spokojne:-D
Vegas od czego są przedszkola:cool2:
 
umi chyba nie wierzysz w to co piszesz:-p że niby Twoje dziecko spokojne? Chciałabyś ;-) Ja na razie nie chcę drugiego dziecka, chcę się w końcu wyspać! Może Zuzia zacznie przesypiać w końcu normalnie nocki :dry:
 
reklama
anetka no własnie nie jest spokojne... i gdybym chciała drugie to tylko i wyłacznie z myślą że byłoby spokojne a nie taki wariat jak kacper:-D
 
Do góry