reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Anetka a masz powody by się stresowac?:p
Majandra ja na razie na tabletkach, mąż nie chce drugiego dziecka dopóki ja nie pójdę do pracy i nie zrobię prawka. On sobie takie warunki obrał:p Niby brzmi śmiesznie, ale ja go rozumiem. 3 tysiaki w dzisiejszych czasach to mało na dwójkę dzieci, 4 tysiaki to już coś. Gdybym pracowała. No a prawko bo byłabym niezależna a tak to liczę na łaskę mamy czy Jurka. A co jak do lekarza trzeba będzie jechac. Mama mogłaby zawieźc, ale lepiej byc niezależnym.. Gdybym ja się jeszcze tego prawka tak nie bała!!
 
reklama
Vegas niby nie mam. Ale teortycznie to z Zuzią jak byłam w ciąży to też nie miałam powodów do niepokoju :dry:

Prawko nie takie straszne, rób, zawsze się przyda. Kobieta w dzisiejszych czasach nie powinna być zależna tylko od męża.
 
majandra co ty zycie sie podobno dopiero po 40-stce zaczyna:-) a gdzie moderujesz?
 
Anetka wiem, wiem, szkoda tylko, że się tak boję:( Wrrr. Na placu świetnie sobie radę daję, ale na mieście porażka.. Musiałabym wykupic lekcje, douczyc się..

Majandra
ee tam Staruszka:) Ja mam 23.
 
majandra oczywiscie ze tak:-), a nie pisałaś czasem w dziale relacje rodzinne? jakos tak mi sie skądś kojarzysz tzn twoje suwaczki:-D
 
reklama
Vegas mi też zawsze na placu świetnie szło a pierwszy egzamin oblałam właśnie na placu :-D na łuku :-p a wcześniej zawsze idealnie mi to wychodziło.
 
Do góry