reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
anetka ja za to na łuku jak pijana jechałam:-D ale jakos mi sie udało. Nienawidze łuku do tej pory:-D
majandra to musiałam cie z kimś pomylić, wybacz:-)
 
umi ale przynajmniej za 1 razem zdałaś a nie jak ja- za 6 :-p
ten łuk to w ogóle do niczego moim zdaniem potrzebny nie jest :dry: chyba tylko do tego, żeby się jeszcze bardziej zestresować przed jazdą po mieście.
 
Ależ my intensywnie myślimy :-D

intensywnie to powinno się "robić" a nie myśleć ... jak już to obierać wersję przyjemniejszą ;-)

witamy się i my :tak:
Jestem mamą Damianka który ma 19 miesięcy i jest jedynakiem :-)

Ashe! "sąsiadko z jednej wsi" - helloł ;-)


Dołaczam do Was i ja

Borysek ma 15 miesięcy jest jedynakiem i tak pozostanie - do celowo nie planuje i nie chce mieć dzieci z przyczyn niezwykle osobistych ;-)


tak Was czytam i czytam i wątek chyba powinien sie nazywać JESZCZE jedynacy ;-) laski same się nakręcacie na kolejne bobo ;-)

JA kocham dzieci, uwielbiam!
W ciąży mogłabym być całe życie ;-) rodzić też nie ma tragedii

ale cóż Borysek bedzie jedynakiem - życie pisze różne scenariusze
 
majandra dobranoc:-) super by było gdyby sie rozwinął bardziej
anetka:-D to gdyby tego łuku nie było to ja bym na luzie podeszła:-p jakos byłam pewna ze nie zdam:-D
vegas bleee a parkowanie równoległe? ja do tej pory nie umiem, raz na jakis czas mi wyjdzie:-D


Ja tez zmykam:-)

edit rox no przepraszam ja jestem zadeklarowana:p
 
Ostatnia edycja:
majandra dobranoc :tak:

rox witaj ;-) ja też Wasza "sąsiadka", ale z jeszcze większej "wsi" :-p:-p
 
ooo! Cianka ;-) hihihi nigdy w Trzciance nie byłam hehehe ...
a prawdę mówiac Poznaniak z krwi i kości - przez małża mieszkam we wsi mej obecjej ;-)


Umi noo ;-) to będziemy pilnowały i te co się wachają wyślemy na 'staraczki' ;-)
 
reklama
Do góry