reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
Witam! I ja chciałabym dołączyć do Waszego grona. Jestem mamą 8 letniej Angeliki i na to wygląda, że tak już zostanie. Jeśli chodzi o Angelikę, to na twierdzi, że nie chce rodzeństwa, mój mąż także już więcej dzieci. Ja przyznam, że mam czasami mieszane uczucia, ale rozsądek podpowiada, że lepiej jest tak jak teraz.
Mam nadzieję, że znajdę tutaj mamuśki, któtre świadomie decydują się na jedynaka.
 
Wow ale się ruszyło :-p

EDYSIEK - im później tym gorzej na 2 dziecko się zdecydować :dry: widzę po mojej siostrze czekali aż się polepszy finansowo itp i jak się już doczekali to siostrzeniec miał już 7-8 lat i już im się nie chciało z powrotem w pieluchy pakować na czym ja ubolewam bo siostrzeniec nawet do mnie ciociu nie mówi tylko po imieniu bo jest raptem 11 lat różnicy między nami :-p :-p

ROX - może kiedyś jak lepiej się poznamy na tym dziale nam zdradzisz czemu nie chcesz kolejnego bobasa bo mnie teraz zaciekawiłaś :-p :-D

MAJANDRA - witam bo my się jeszcze nie znamy ;-)
 
Lana a Wy na kiedy planujecie drugie bobo? ;-);-)

Anetko my nie planujemy.
Ale nigdy nie wiadomo czy nic nas w zyciu nie zaskoczy.
Chcielismy w tym roku ale narazie same porzeciwnosci losu sie pojawiaja wiec odpuscilismy.. i stwierdzidlimy ze wyczekamy keidys swoj moment.
moze za jakies 2-3 lata... nie wiem sama. Zycie jest takie nieprzewidywalne nie wiem kiedy moze odwrocic sie o 180 stopni;p

Rox a moze Boo wcale nie bedzie jedynakiem?
 
U nas też dzisiaj słoneczko za oknem :tak: jak mąż wróci to idziemy na spacer :-)

Lana Zuzia odkąd załatwia się do nocnika, robi kupę raz na 3 dni mniej więcej :dry: i nie wiem czy aż tak przetrzymuje czy po prostu jej się nie chce. Na nocnik siada dosłownie w ostatniej chwili :baffled:
 
Witam i ja chetnie dolacze :tak: jestem mama 4 letniej Ali !

Anetka moja tez robi kupe co 2-3 dni , na poczatq tym sie martwilam ale teraz wiem ze nie mam czym sie martwic :tak:
chyba ze chcesz przyspieszyc to daj jej lupany slonecznik :-D
 
polna hej ;-) aa czyli może to normalne z tymi kupami? ja się na początku trochę przejmowałam, bo w pampersa potrafiła robić 2-3 razy dziennie
 
reklama
anetka to samo u mnie , w pampersa robila po 2 kupy a teraz co 2-3 dni ale jak zrobi kupe to w nocniku sie nie miescila :-D
ja tak mysle jezeli ja robie .khmmm.. co kilka dni i nie czuje sie z tym wcale zle (nawet sie pytalam lekarza) to czemu dziecko nie moze robic co pare dni ? !! :-)
 
Do góry