reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
kochane mnie dziś i jutro prawie tu nie będzie bo jutro chrzciny i za niedługo jadę odebrać przyszłą chrzestną z dworca. Tol moja najlepsza pzyjaciółka więc jak zaczniemy gadać to czasu na BB nie starczy:)

Ogitu wielkie gratulacje dla MIlli!!! SUper, oby tak dalej!
 
trasia - udanej imprezy zycze ! baw sie dobrze ! :D i jednak nie zapoominaj o BB :p bo po dupie dostaniesz :)

ogitu - super ze młoda przespała cała noc.. moze po prostu taki okres musi przyjsc :)

mały z tatą myją naczynia i gadają sobie a ja pisze magistra haha (widać właśnie) :-) przed chwilą urządziliśmy sobie tańczenie na dywanie hehe :) i dzis wzielam malego pod paszki i postawilam na sekunde na swoich nozkach ale sie śmiał jak nim tańczyłam ;) - możemy juz tak?

no i maly spał od 21 30 do 9 o5 (przebranie) o 7 przyszedl do nas i juz chcialam robic sniadanie dla niego a ten mi usnął ;)
 
Witam się popołudniowo.

aneczka ja wczoraj zerknęłam tylko na minutę, bo później mała mi nie dała i też mi ciężko teraz nadrobić :tak:.

mrsmoon ja jechałam w dalszą podróż z mężem, bo Nela jeszcze nie lubi jeździć w samochodzie w foteliku i nie dałabym rady sama ją ogarnąć.

Wczoraj nawet nie zdążyłam wypowiedzieć się w sprawie mojego nie pisania na BB, chociaż czytam Was codziennie, ale myślę, że już dziś nie warto, bo cudownie ruszyło się. I to dzięki Misialinie i Agacie. Super dziewczyny. Od razu chce się pisać :tak:.

trasia miłej imprezki. I żeby niunia była grzeczna w kościele.

Agata miłego dnia w plenerze z dzieciaczkami.

Mysia cudnie, że zaczyna Ci się układać w domu. Jak Ty będziesz spokojniejsza, to Julcia tak samo.

Ogitu kiedy nasze maluszki będą tak długo spały? Ach pewnie jeszcze troszkę musimy poczekać.

ironia mi rehabilitantka jeszcze na razie kategorycznie zabroniła stawiać Nele na nóżkach.

Madzioolka witaj.
 
ironia oby ci to pisanie poszło jak najsprawniej, ja już całe szczęście mam to za sobą, teraz 13 października jadę na uroczyste wręczenie dyplomów :-) się wystroje w te togi (czy jak to tam się zwie) i będę se fotki pstrykać co by Agatka dumna z mamy była, w sumie to ją mogę nazwać "półmagister" :-) bo ze mną razem zdawała ten okropny egzamin będąc jeszcze u mamy w brzuszku, zapewne to dzięki niej poszło mi to sprawniej

dostałam kolejną partię jabłek, i tak leżą i patrzą na mnie :-)
 
Ostatnia edycja:
Odebralam zdjęcia jak dla mnie są piękne.
Odezwe się jak dojade na dzialke. Jadę sama z dziećmi, do pokonania mam 118 km; mam nadzieje ze dam rade.

IRONIA pisz, pisz prace ale kontroluj sytuacje na forum, tak żeby było co czytać wieczorem;-)
 
Hej mamusie :)
Melduję, że żyjemy i mamy się dobrze choć po drodze miałam szpital w domu. Na szczęście Adusię ominęło. Widzę, że mam dużo zaległości, ale postaram się nadrobić, bo jestem strasznie ciekawa co tam u Was i maluszków :)
Pozdrawiamy cieplutko :)
 
reklama
no ba agatka - pewnie ze kontroluje hehe :D agatko a moze ty wiesz czy mozna tak dziecko stawiac na nozkach na sekunde? bo gdzies przeczytalam ze można je tak sprężynowac a teraz słysze ze nie :(
 
Do góry