reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop macierzyński i podjęcie pracy

Dołączył(a)
27 Październik 2011
Postów
1
Witam,
od 2010 roku prowadzę działalność gospodarczą. Opłacam również dobrowolne ubezpieczenie chorobowe. W grudniu urodzę dziecko i planuje pobierać zasiłek macierzyński z tytułu prowadzenia działaności. Uczelnia, na której studiowałam zaproponowała mi podjęcie pracy na pełen etat od nowego sem. czyli od lutego 2012r. Czy mogę podjąć pracę przebywając na urlopie macierzyńskim? Czy w chwili podjęcia pracy na umowę o pracę zus zaprzestanie wypłaty zasiłku macierzyńskiego? Będę wdzięczna za pomoc
 
reklama
Mam podobny dylemat, czyli jak rozumiem pobierając zasiłek macierzyński można podjąć się nowego zatrudnienia? Do tej pory myślałam, że urlop macierzyński jest obligatoryjny i samo przez się wyklucza taką możliwość?
 
Mam podobny dylemat, czyli jak rozumiem pobierając zasiłek macierzyński można podjąć się nowego zatrudnienia? Do tej pory myślałam, że urlop macierzyński jest obligatoryjny i samo przez się wyklucza taką możliwość?

Urlop macierzyński jest obligatoryjny. Ale podjęcie nowego zatrudnienia to zupełnie inna sprawa.
 
Do góry