reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

aaaa potrzebuje jakiegos prostego przepisu na ciasto, ktore wyjdzie komus kto ma dwie lewe rece w kuchni :) mozecie odpisywac na odpowiednim watku jesli ktos zna :) bo musze zrobic Corce do przedszkola
 
reklama
dziewcZyny a jak u Was z siarą??? ja mam juz noralne mleko... to nie mozna powiedziec, że jest siara... jest tego bardzo dużo... muszę z wkładkami spać...

ja też ide oglądać YCD:D
 
Hej Kobitki, czy któraś z Was nadal słabo czuje ruchy dzidzi...? Hmm, właśnie ja tak mam...i nie wiem czy to przez to ze mam łożysko wysoko na przedniej ścianie czy może dlatego że Jasiek jest takim leniem, czasem po fika chwile i później milczy choć wiecej milczy niz fika...
 
Hej Kobitki, czy któraś z Was nadal słabo czuje ruchy dzidzi...? Hmm, właśnie ja tak mam...i nie wiem czy to przez to ze mam łożysko wysoko na przedniej ścianie czy może dlatego że Jasiek jest takim leniem, czasem po fika chwile i później milczy choć wiecej milczy niz fika...

ja mam porównanie z pierwszą ciążą bo w pierwszej miałam na przedniej scianie i czułam ruchy bardzo słabo...teraz mam na tylnej i ruchy sa zdecydowanie bardziej wyczuwalne... także na pewno jest to związane z tym, gdzie jest umiejscowione lożysko - moja ginekolog też tak twierdzi, ale są lekarze, którzy twierdzą, że nia ma to wplywu na ruchy, gdzie jest lożysko... ja moge napisać z własnego doświadczenia:-)
 
Tulam wszystkie smutne :* Uśmiechy proszę!
Ja zaraz też się biorę za oglądanie YCD tylko mój M Fife wyłączy....
Śpiąca jestem jak nie wiem. Dziś definitywnie zakończyliśmy nasz biznesik i mamy kasę na szykowanie sypialni i kącika dla Kacpra! :D W kolejnym tygodniu to ogarniamy i nie mogę się już doczekać! Będę zdawała relację w odpowiednim wątku :D
Ech...czuję sie coraz większa i cięższa. Stękam coraz częściej i coraz głośniej i chodzę jak kaczka.... Chyba jak się Mały przekręcił to kształt brzuszka mi się zmienił i w ogóle jest większy.

Martusia- relaksik. Zrób sobie fajną kąpiel, posłuchaj muzyki i się wycisz. Często samym nakręcaniem można sprowadzić na siebie kiepskie samopoczucie.
 
Wg mojego lekarza Maluszek jest zdrowy i to nie jego wina ze słabo go czuje ;) także hmm...może ktoś jeszcze się tu znajdzie kto też tak ma ;)
 
Tulam wszystkie smutne :* Uśmiechy proszę!
Ja zaraz też się biorę za oglądanie YCD tylko mój M Fife wyłączy....
Śpiąca jestem jak nie wiem. Dziś definitywnie zakończyliśmy nasz biznesik i mamy kasę na szykowanie sypialni i kącika dla Kacpra! :D W kolejnym tygodniu to ogarniamy i nie mogę się już doczekać! Będę zdawała relację w odpowiednim wątku :D
Ech...czuję sie coraz większa i cięższa. Stękam coraz częściej i coraz głośniej i chodzę jak kaczka.... Chyba jak się Mały przekręcił to kształt brzuszka mi się zmienił i w ogóle jest większy.

Martusia- relaksik. Zrób sobie fajną kąpiel, posłuchaj muzyki i się wycisz. Często samym nakręcaniem można sprowadzić na siebie kiepskie samopoczucie.

Gorgusiu tyo ja czekam na relacje :D:D
ja już niestety nic nie bede robila bo smyku pokoik juz ma...
troszkę mi tego brakuje:)
Mój maż do mnie gada, że jestem płetwal blękitny
:-Dale mam nadzieje, ze po porodzie wsio zejdzie tak jak w pierwszej ciaży :)

dobranoc
 
reklama
dziewcZyny a jak u Was z siarą??? ja mam juz noralne mleko... to nie mozna powiedziec, że jest siara... jest tego bardzo dużo... muszę z wkładkami spać...

ja też ide oglądać YCD:D
ja mam siare, ale raczej pojedyncze krople. i nie musze jeszcze uzywac wkladek. ale z tego co zauwazam, to co pare dni jest tego wiecej, wiec pewnie sie rozkreci ;)


znikam chyba. rano jeszcze sie dopakuje i w droge. odezwe sie juz z malopolski ;-) ale nie mam pojecia o ktorej to bedzie godzinie. wiec jak cos to milego dnia Wam zycze, i jak najmniej smutkow :-) :-*
 
Do góry