reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
mlodak :-D:rofl2::-D:laugh2: przepraszam ze smieje sie z twojego synka lae to naprawde przekomiczne :laugh2: jaki slodziak!!!!!!
odpowiadajac - nie - moj nie ma takich rzeczy ktorych sie boi w ten sposob. ale dzis kifsi opowiadala ze wik boi sie jak tata kaszle czy kicha. wiec dzieci maja swoje fazy. moja siostra dlugo bala sie lufcika (ktos wie co to?:-D) po tym jak jej sie snilo ze wilk wszedl tamtedy - mieszkalismy na 3p....

josie ja sama się z niego śmieję. Dzisiaj spotkałam koleżankę z liceum na mieście. I pyta czy Szymuś ma ząbki - to dumna mamusia mówi do synka: "pokaż ząbki Szymuś", z nadzieją, że dziecko się uśmiechnie i pokaże te dwa mleczaki. A co zrobił Szymek? POkazał język :szok: No i weź się nie smiej, no.

Wiem co to lufcik.

Aylin - nakastlik nie wiem co to.


edek - no tak jak ja dzisiaj mam wenę do pisania tak wszystkie poszły spać, buuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
hej

u mnie dziś nocka jako tako, jedyne co mój K wrócił bo był w Holandii i tak chrapał że masakra :-:)szok::-(, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hmmm slimak z zębami???

ja wiem ze wino pije ale winniczki jakoś takie niegroźne do tej pory mi się wydawały...

Aylin - pooglądaj je dokładnie przed piciem winka.... w paszczę zajrzyj!!!! hihi
haha dobreee :-):-D:-):-D




kasiek spóźnione naj naj dla małej :-)

mlodak moja ma też teraz fazę wstydzenia się, też pochyla w jedną stronę głowę i tak się uśmiecha fajne, no i gratuluję nowych umiejętności Szymka :-D, ja za cholerę nie potrafię małej nauczyć chodzenia za pchaczem, jak ją trzymam pod paszki to idzie a jak trzyma pchacza to pchacz leci w przód a ona stoi


a co to lufcik i nakastlik, u mnie lufcik to takie małe okno

kurde nie posiedzę z Wami normalnie bo mała na mnie ciągle wisi i ryczy :-(




co to dziś nikogo nie ma tu ??????????

hallllloooo, puk, puk !!!!!!!!!!!!

moja mała śpi wstała przed 6 i teraz padła
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem na chwilke. Padam na pysk - awantura na calego od 3 do 4, pobudka po 6 :nerd: A czeka nas dzisiaj jedyne 2 h lotu i 3 h jazdy + czas oczekiwania na lotnisku. Trzymajcie kciuki coby maly sie nie awanturowal.
 
Alijenka najlepszego dla dzidzi!!!

Josie zdaj relacje jak ten laptop, bo poszukuje. Moja nie chce odczepić się od naszego, stuka i stuka w klawisze. Koleżanka ma zabawkowy, ale nie przekonał Poli, woli prawdziwy:p

Niespodzianka u mnie dziś tak samo...mam wrażenie, że w ogóle nie zasnęłam! Trzymaj się

Młodak zauważyłaś jak wiele dziewczyn była harcerkami:D:D Ja w ZHP i ci z ZHR zawsze byli beee:D Po górach chodziliśmy ciągle (po 30km dziennie). Zrezygnowałam po obozie harcerskim, na którym przestawili mi obojczyk podczas 'chrztu', a co najgorsze trzeba było zlizać musztardę z gołych stóp (palców) druha!!! Moja też teraz zaczeła się wstydzić i wtula główkę we mnie:p Czy się czegoś boi, hmmm...na razie to tylko zniknięcia mamy:/

edit: z niewiadomego powodu moje dziecko nie spało do 3.00 nad ranem. Bolał ją brzuch i strasznie pierdzioszkała, a nie zjadła ani ona nic nowego, ani ja:(( Nie mam pojęcia co było przyczyną. Dziś na śniadanie nie chciała kaszki, ale już ja brzuszek nie boli:/ Ja nie mam siły trzymać oczu otwartych, bo już od 6.00 jest na nogach!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też byłam harcerką i jak pierwszy raz rodzice mnie wysłali na obóz do Pogorzelicy to po 3 dniach mój tato jechał po mnie taksówką tak się rozchorowałam z tęsknoty :-( :-):-D:-):-D:rofl2:
nawet ostatnio spotykam taką panią, która jest opiekunką u mojej sąsiadki ( sąsiadka ma małą Polę starszą od mojej niecałe 2 miesiące ale nie utrzymuje z nikim kontaktu, także myślałam że będę miała kompankę do pogaduch a tu dupa blada ) i się okazało że ta Pani niania była komendantem hufca i pamięta tą sytuację :-D
 
Do góry