reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Cześć, od kilku dni mam mały dylemat, czy Wy też macie zwiększoną wydzielinę z pochwy ? W ciągu dnia jak jestem w domu to jest ok ale jak już wyjdę na spacer to po powrocie jest tego trochę. Nic mnie nie swędzi ani piecze tylko ten sluz trochę biały trochę przezroczysty.
Ja też mam zwiększoną wydzielinę, nie pytałam o to lekarza, uznałam, że nie jest to nic niepokojącego :).
 
Jeju czy ja mam najmlodsza ciaze czy ktoras ma mlodsza, bo ja mam wg Om 5w6d a wszystkie widze starsze.

Mega zmeczona jestem i wczoraj tez, ale nie daje za wygrana, troche sprzatnelam chalupe, wstawilam pranie, zrobilam sobie henne i regulacje brwi i mysle czy pazurow nie zrobic chociaz u nog. Na szczescie mam zupke ogorkowa wczorajsza to gotowanie mi odpadlo, tylko do sklepu musimy isc jeszcze...


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam zwiększoną wydzielinę, nie pytałam o to lekarza, uznałam, że nie jest to nic niepokojącego :).


Ja mam pewnie jak wy. Kiedy idę siku i się wycieram to patrze na papierek. Na szczęście krwi nie mam ale zawsze się wpatruję. Ale rzeczywiście ta wydzielina jest. Z tego co pamiętam to chyba normalne.
 
Tydzień temu było widać tylko pecherzyk ciążowy, a wczoraj już pecherzyk zoltkowy i malusi zarodek [emoji3]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaaa to gratulacje!!! Jeju tez bym chciala juz miec to z glowy izobaczec zarodek i bijace serduszko. Teraz trzymam siebie na dystans i nie ekscytuje sie zbytnio bo jednak jest ta niepewnosc, a tu musze czekac jeszcze 2 tygodnie... Idzie zwariowac.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli chodzi o tarczyce to na początku kiedy mi wyszły złe wyniki posyłam do endokrynologa i zaraz dostałam leki i pięknie mi się poprawiło ale po ciąży nie pozwoliła ich nie brać zrobiłam sobie usg i to potwierdziło Hashimoto wtedy też lekarz powiedział żebym sprawdziła hormony dzieciom i dwójka też miała blisko górnej granicy. Niestety pediatra stwierdziła że jest dobrze że mieszczą się w normie ale mi to nie dało spokoju i zrobiłam najstarsze dodatkowo usg i wyszły guzki.
Samo badanie tsh mało daje lepiej jak już coś się dzieje zrobić pełne badania tym bardziej że w większości laboratoriów robią promocję na takie pełne zestawy badań ja ostatnio płaciłam 100zł ale miałam badane tsh, ft 4, ft 3, przeciwciała jedne i drugie i dodatkowo cholesterol całkowity.
 
Do góry