reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Kasia - Ja też jem jak mnie mdli i pomaga, ciagle muszę mieć coś w buzi. [emoji2] Spać niestety nie da się, ale ledwo wytrzymuje. [emoji52]

Marcia - Strasznie wspolczuje. [emoji24]

Becia - Ja bardzo w cuda wierzę. [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jakoś bardzo religijna nie jestem, ale myślę ze pewne rzeczy można tam u góry załatwić. Mi dwa razy lekarze powiedzieli ze jestem tak beznadziejnym przypadkiem PCOS ze tylko invitro. Pojechałam do Rzymu na grób JPII i jakiś czas pózniej pierwsza ciąża. Ostatnio byłam w Rzymie w sierpniu, czułam ze muszę podziękować i sobie myśle, trudno pomyśli ze jestem zachłanna ale poprosiłam o drugie i oto jestem w drugiej ciąży. Taka sytuacja....

Jak to sie mówi "jeśli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda" i bądźmy wszystkie dobrej myśli, ze wszystkie złe rzeczy juz za nami a przed nami same dobre [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natuszka21 ja mam to samo tak mnie strasznie mdli, muszę coś zjeść bo jak nie to jest jeszcze gorzej. Spać mi się chcę zasypiam zaraz ale po chwili zaczynam się wiercić nie mogę znależć pozycji, malutki brzuch a nie mogę przez niego spokojnie spać bo boli ciągnie...
 
Ja jestem wierzaca i wierze, ze modlitwa duzo pomaga. Jesli nie od razu to po jakims czasie. Po Moim poronieniu zaczelam sie modlic za moje dziecko oraz za ponowne zajscie w ciaze. Bylam tez w kalwarii 2 razy. I wierze, ze Pan Bog mnie wysluchal.
Dziewczyny, a powiedzcie mi co ze spaniem na brzuchu? Bo ja inaczej nie umiem zasnac, a troche sie boje, zeby go za bardzo nie uciskac.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Paula - Ja mogę odespac tylko w weekend, śpię wtedy razem z Majką na jej drzemce. [emoji4]
W tygodniu to już jest praca i mimo tego że Filip i Maja mają drzemki to po pierwsze boję się że zaśpie aby małego zaprowadzić do przedszkola a po drugie szkoda mi czasu bo zawsze wtedy sprzatam ciągle rozwalone zabawki. [emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedzcie, czy Wy też tak macie,ze jest Wam strasznie zimno? :p ja tak mam i to do tego stopnia,ze zaczęłam spać w skarpetkach i polarowej piżamie :D nie poznaje własnego ciała :D
 
Ja jakoś bardzo religijna nie jestem, ale myślę ze pewne rzeczy można tam u góry załatwić. Mi dwa razy lekarze powiedzieli ze jestem tak beznadziejnym przypadkiem PCOS ze tylko invitro. Pojechałam do Rzymu na grób JPII i jakiś czas pózniej pierwsza ciąża. Ostatnio byłam w Rzymie w sierpniu, czułam ze muszę podziękować i sobie myśle, trudno pomyśli ze jestem zachłanna ale poprosiłam o drugie i oto jestem w drugiej ciąży. Taka sytuacja....

Jak to sie mówi "jeśli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda" i bądźmy wszystkie dobrej myśli, ze wszystkie złe rzeczy juz za nami a przed nami same dobre [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aż się poplakalam jak to przeczytałam. Ewidentnie hormony ciążowe robią swoje. Ale ja też wierzę w takie cuda i super ze one się zdarzają bo dają ludziom nadzieję. Gratuluję.

Co do spania na brzuchu to jeśli tak lubisz to chyba można. Mnie gin ostatnio powiedział że mam tylozgiecie i że powinnam właśnie na brzuchu leżeć.
Ze to pomaga.
 
reklama
Do góry