reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u mnie z objawów aktualnie to tak : pobolewanie brzucha, zaparcia , cycki mi spuchły ale nie są już takie tkliwe i dalej jem owoce same prawie cały czas
Apetyt mam marny ale jem na siłe te owoce chociaz bo znajoma też w ciązy i wylądowała w szpitalu odwodniona , nic nie jadła, nie piła prawie i tylko rzygała i sraczkę miała w sumie to nie wiem po czym skoro nic prawie nie jadła ....
 
reklama
u mnie z objawów aktualnie to tak : pobolewanie brzucha, zaparcia , cycki mi spuchły ale nie są już takie tkliwe i dalej jem owoce same prawie cały czas
Apetyt mam marny ale jem na siłe te owoce chociaz bo znajoma też w ciązy i wylądowała w szpitalu odwodniona , nic nie jadła, nie piła prawie i tylko rzygała i sraczkę miała w sumie to nie wiem po czym skoro nic prawie nie jadła ....
Jeść trzeba ja cały czas mam mdłości ale jem choć średnio mi wszystko smakuje, jedynie co kwaśne mnie nie odrzuca. Mam nadzieje, że jak mina te pierwsze 3 miesiące będzie już lepiej [emoji3]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
zapomniałam do objawów dopisac zgagę o_Oi ta zgaga to chyba najgorsza jest
Dzisiaj wertowałam w necie spis imion męskich i wiecie co nic kompletnie nic mi się nie podoba :o z damskimi imionami nie miałabym problemu ale te męskie to jakas masakra a jak już jest jakieś fajne to i tak by odpadło bo ktoś w rodzinie tak ma :oo2: więc narazie do brzuszka mówię Marcelinka , i ogólenie mam przeczucie że to może być córa
 
zapomniałam do objawów dopisac zgagę o_Oi ta zgaga to chyba najgorsza jest
Dzisiaj wertowałam w necie spis imion męskich i wiecie co nic kompletnie nic mi się nie podoba :o z damskimi imionami nie miałabym problemu ale te męskie to jakas masakra a jak już jest jakieś fajne to i tak by odpadło bo ktoś w rodzinie tak ma :oo2: więc narazie do brzuszka mówię Marcelinka hhahah
A ja mam odwrotnie [emoji3] dla chłopca już mamy a dla dziewczynki kompletnie nic mi się nie podoba. Mamy już Jagódke i jak będzie chłopiec to na pewno Mikołaj a dla dziewczynki pustka totalna

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alicja bardzo ci dziękuję za tego posta,to było bardzo miłe. :)
wisna widzisz,a tak się bałaś ;) Super,że wszystko dobrze. Masz fajną ginkę.
Ja jak na szpilkach. Najchętniej bym już poszła spać,ale pranie kończy się robić i młody jeszcze nie śpi. Ale przynajmniej zleci do jutra, do tej 8:30. :D
Dam wam od razu znać po wizycie. Także za chwilkę już naprawdę mykam spać. Dobranoc kochane.
P.S. Wy też macie takie popieprzone sny ostatnio???:szok:
Mi się ostatnio śniło że spałam i wlazł mi na głowę szczur (strasznie się ich boję)... A najgorsze było to że nie mogłam wydobyć z siebie głosu żeby obudzić męża... No masakra normalnie [emoji32][emoji32][emoji32]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
zapomniałam do objawów dopisac zgagę o_Oi ta zgaga to chyba najgorsza jest
Dzisiaj wertowałam w necie spis imion męskich i wiecie co nic kompletnie nic mi się nie podoba :o z damskimi imionami nie miałabym problemu ale te męskie to jakas masakra a jak już jest jakieś fajne to i tak by odpadło bo ktoś w rodzinie tak ma :oo2: więc narazie do brzuszka mówię Marcelinka , i ogólenie mam przeczucie że to może być córa
U nas będzie Helenka albo Antoś [emoji173]- imiona wybierane w porozumieniu z pierworodnym [emoji12]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
zapomniałam do objawów dopisac zgagę o_Oi ta zgaga to chyba najgorsza jest
Dzisiaj wertowałam w necie spis imion męskich i wiecie co nic kompletnie nic mi się nie podoba :o z damskimi imionami nie miałabym problemu ale te męskie to jakas masakra a jak już jest jakieś fajne to i tak by odpadło bo ktoś w rodzinie tak ma :oo2: więc narazie do brzuszka mówię Marcelinka , i ogólenie mam przeczucie że to może być córa
A na zgagę polecam Ci siemię lniane- jest nie do opisania. Ja żuję sobie nasionka i naprawde błyskawicznie pomaga

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Boże współczuję Ci bardzo [emoji17] A co na to lekarze? Bedą mierzyć dzisiaj HCG? Czy już nie dają nadziei? [emoji20] Trzymaj się i bądź dzielna [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
Nie kochana już nie ma nadzieji to samo jak w zeszłym roku więc już wiem jak to jest :( i jak to wygląda

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry