reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny jak poczulyscie te pierwsze ruchy? To było jakieś delikatne stukniecie czy coś innego? Bo wydaje mi się że dzisiaj poczułam ale nie jestem pewna. To były takie dwa delikatne stukniecie jakby od środka ktoś delikatnie palcem mnie dotknął i tak dwa razy. Akurat poczułam to u dentysty. Byłam zestresowana.
 
Oska ale piękne!!!!! <3

@chucherko witaj jesteś dokładnie w tym samym tyg i dniu co ja ;)

@maja1987 zazdroszczę talentu i chęci ;)!!

@Izabela90 a który masz tydzień? Bardzo bardzo mozlwie że to to! ;) to jest jak musniecie motylka skrzydełkami, jak delikatnie pękająca babelka w danym punkcie. ;)

......:::::::::15t. i 2d::::::::.........
 
Oska ale piękne!!!!! <3

@chucherko witaj jesteś dokładnie w tym samym tyg i dniu co ja ;)

@maja1987 zazdroszczę talentu i chęci ;)!!

@Izabela90 a który masz tydzień? Bardzo bardzo mozlwie że to to! ;) to jest jak musniecie motylka skrzydełkami, jak delikatnie pękająca babelka w danym punkcie. ;)

......:::::::::15t. i 2d::::::::.........
Dzisiaj 15t3d niewiem czy nie za wcześnie ale to będzie mój 3 dzidzius. Zobaczymy co będzie dalej.
 
1498120839-aaaaaa.jpeg


Wczoraj siostra zrobiła mi paznokcie, dziś będzie robić mi u nóg ;) jeden kolor To bordo, które na zdjęciu wydaje się czerwone ;)

......:::::::::15t. i 2d::::::::.........
 
Ale powiedz sama ilość poronień na wrześniowych była ogromna chyba z 15-20 nas bylo

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Co do zachcianek w żadnej ciąży je nie mailam tzn w drugiej ciąży miałam wielka ochotę pewnej środkowej nocy ( o 2) na żelki. Budzę męża że nie miłe zasnąć że ciągle myślę o zelkach. Najpierw mnie wysmial, a potem mu mówiłam zapalisz sobie odrazu itd i pojechał biedny ;)
Ogólnie w pierwszym trymestrze bardzo mało jadłam schudłam 3 kg ale teraz czuje ze będę nadrabiać, głodna się robię co chwile. ! I otwieram ta lodówkę po 109 razy. ;)

A co do bólu brzucha to mnie tak jak by nieraz ciągnie na dół, tam na samym dole takie rwanie.

A pamiętacie co pisałam wam że miałam w każdej ciąży? Że prawy poldupek mi dretwieje tak więc od dziś rana chodzę jak bym miała jakiś kolek w D... Taka kulawa ;) uciska mi ciąża na jakiś nerw jak przy każdej ciąży ten sam poldupek, uczucie jak by po szczepieniu w tylek.

@Małgoś86 najważniejsze że serduszko biło, zeman się dobrze!! ja narazie co każda wizytę miałam usg ale pewnie też była bym taka trochę smutna jak bym nie mogła podglądać smerfa ;)

@iwilleatyou zazdroszczę ruchów @olka_l ja też jestem w 15 i też nic nie czuje ale wiem że nasze dzidzie naprawdę mają jeszcze czas. ;) ja jestem teraz z 3 i myślałam że wcześniej odczuje i tak też czekam z niecierpliwością.

@reniuszek @pieszczoszka1988 @Rossiczka pysznosci mniam [emoji39]

@maja1987 ogromne gratulacje i WITAMY KOLEJNEGO CHLOPCA, plaga u nas chłopców ;))

KIEDY LISTE PLCI ROBIMY!!!!!! ??????




......:::::::::15t. i 2d::::::::.........
To tez moja 3 ciąża i właśnie w 15 tyg kilka razy poczułam fasolę. Myslalam ze bede musiała jeszcze poczekać. I nie bylo to delikatne musniecie skrzydła motyla tylko chyba konkretne kopniaki. Poczułam to zaledwie mną razy. Tak na co dzień to jeszcze nic. Ale nie dało sie tego pomylić z niczym innym
 
Umówiłam się na usg 4d połówkowe w 20 tygodniu chociaż pani z rejestracji powiedziała ,że 22 tydz jest najlepszy bo już wszystkie narządy pięknie widać ,niestety wtedy mnie nie bedzie więc musiałam sie umówić na ten 20 tydzień .
 
reklama
Do góry