reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Właśnie sprawdziłam u nas jak to wygląda i jest bardzo źle powietrze , chyba z młodą nie będę wychodzić ... Ale też zamknąć ją w domu nie jest dobre ...

Ja z moimi w najgorszy syf nie wychodziłam. Tyle co przejść z domu do przedszkola/szkoły. To te poziomy 300-600% normy i więcej brrrr.... Zdrowie ważniejsze, a kilka najgorszych dni jakoś się przeżyło.

@zuzkaaa Jak zazwyczaj nie jesteś podatna to raczej nie ma się co bać.
 
reklama
@mEwa_87 no ja na bieżąco z tymi mapami no i kiepsko jest w całej Polsce ostatnio jak patrzyłam to na palcach jednej ręki mogłam policzyć zielone kropki:( góry i kawałek Pomorza i to nie cale, ja mam maseczkę polecam
@PaniMietki lepiej jednak zamknąć z domu nic się jej nie stanie a płuca tak małego dziecka są delikatne. Masz oczyszczacz powietrza? U nas są 3 i ładnie dają radę
 
@mEwa_87 no ja na bieżąco z tymi mapami no i kiepsko jest w całej Polsce ostatnio jak patrzyłam to na palcach jednej ręki mogłam policzyć zielone kropki:( góry i kawałek Pomorza i to nie cale, ja mam maseczkę polecam
@PaniMietki lepiej jednak zamknąć z domu nic się jej nie stanie a płuca tak małego dziecka są delikatne. Masz oczyszczacz powietrza? U nas są 3 i ładnie dają radę
Właśnie nie ... Ale jutro wyśle tatusia do sklepu ...
 
@mEwa_87 no ja na bieżąco z tymi mapami no i kiepsko jest w całej Polsce ostatnio jak patrzyłam to na palcach jednej ręki mogłam policzyć zielone kropki:( góry i kawałek Pomorza i to nie cale, ja mam maseczkę polecam
@PaniMietki lepiej jednak zamknąć z domu nic się jej nie stanie a płuca tak małego dziecka są delikatne. Masz oczyszczacz powietrza? U nas są 3 i ładnie dają radę
A może masz jakąś maseczkę godną polecenia?
 
dobrze ze mieszkam na wsi u mnie powietrze umiarkowane spr na mapie gminy :) takze tragedii nie ma ale wietrzenie sobie dzisiaj podaruje ;)

dziewczyny chodzicie na basen moze? albo chodzilyscie w poprzednich ciazach?
ja dosyc czesto chodzilam wg zalecen ortopedy na ten moj kregoslup nieszczesny ale odkad sie dowiedzialam o ciazy to jie bylam bo mam obawy czy ten chlor jest ok? i boje sie o infekcje bo niby w ciaży o nią łatwiej... [emoji848]
Ja chodziłam i dalej chodzę. Tzn teraz tydzień nie byłam bo umieram ale chodziłam i mam zamiar chodzić.
 
A może masz jakąś maseczkę godną polecenia?

Oj nie niestety:( moja nawet nie pamiętam gdzie była kupiona, ale ma niestety swoje mankamenty np mocno skrapla parę wodną.
Przed wyborem czytaliśmy jak wybrać maseczkę i było o atestach itp ale sama już nie pamiętam na co trzeba patrzec, myślę że w necie łatwo znajdziesz albo jakiś ranking maseczek albo chociaż jakie warunki musi spełniać
Ale oczyszczacz mam do polecenia:) xiaomi i Phillips
 
Co do maseczek ponoć dobrze jeśli mają dwa filtry to właśnie wtedy okulary nie paruja i woda się nie skrapla. Tyle mogę pomuc [emoji85]
 
Dziś znów nie czuję nic w brzuchu. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Już świruję [emoji52]


Ech, jeszcze nanosiłam się w pracy. Niestety, nie mam wyjścia. [emoji53]
Hej dziewczyny, dołączam jako kolejna lipcowa mama ;) Aplikacja pokazuje termin na 21 lipiec ;)
Tak jak u mnie [emoji1]
Ja miałam wizytę 5+3 bo nie mogłam się już doczekać wszystko idealnie serduszko było
Szybko. Ja mam wizytę w czwartek. Wg. ostatniej miesiączki 6t5d ale ja wiem, że cuąża młodsza o jakiś tydzień.
 
po tym co czytam to moja ciaza jest cudowna[emoji7] nic nadzwyczajnego sie nie dzieje ale ciasne mi sie robią spodnie.. troche szybko.. juz przytylam 1kg... w zyciu nie wazylam 54kg [emoji23][emoji23] ale jem za dwoch [emoji849] nie moge sie opamiętać....

Ja póki co schudłam 1,5 kg.
Dzisiaj pierwsze mdłości w aucie zaliczyłam...i to jako kierowca. Po 60km myślałam, że nie zdążę wjechać na podwórko. I chyba troche uwypuklił mi się brzuszek.
 
reklama
Do góry