reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Ja się nie zapisywałam bo czułam że mogę być w ciąży a dziś już temp spadła i rano przyszło krwawienie więc proszę wpisz mi @.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za slowa pocieszenia 🫶. Niestety w czerwcu się nie spotkamy i wstępnie wychodzi na to że w lipcu także 😔. Chyba zrobię sobie przerwę od forum na jakiś czas...
Hej, bierz tyle czasu, ile potrzebujesz i pamiętaj, że tu jesteśmy ❤️ Może uda się jednak w lipcu, trzymam kciuki 🤞
 
reklama
Pytałam nawet lekarza z czego to może wynikać, ale nie potrafił mi odpowiedzieć ;)

Zdecydowanie - nadzieja matką głupich! Do czasu gdy nie ma okresu, jest szansa 💪😉
okresu dalej nie mam, dziś test zrobiłam znowu biel wizira 😂 w ogóle się nie czuję na okres, więc zobaczymy. Jak do piątku nie dostanę to może po prostu pójdę na betę, bo może testy u mnie nie działają 😂😂
 
Ja się nie zapisywałam bo czułam że mogę być w ciąży a dziś już temp spadła i rano przyszło krwawienie więc proszę wpisz mi @.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za slowa pocieszenia 🫶. Niestety w czerwcu się nie spotkamy i wstępnie wychodzi na to że w lipcu także 😔. Chyba zrobię sobie przerwę od forum na jakiś czas...
Nie tak miało być 🙁 mam nadzieję, że jednak się niedługo zobaczymy i to na mamuśkowym wątku ❤️
 
Ja się nie zapisywałam bo czułam że mogę być w ciąży a dziś już temp spadła i rano przyszło krwawienie więc proszę wpisz mi @.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za slowa pocieszenia 🫶. Niestety w czerwcu się nie spotkamy i wstępnie wychodzi na to że w lipcu także 😔. Chyba zrobię sobie przerwę od forum na jakiś czas...
Wpisałam - ze smutkiem :(
 
@Olcia2052 @Pszczolka38
Happy Birthday GIF by Zhot Shotz
 
Cześć dziewczyny! Niestety 🐒 przyszła jeden dzień przed czasem ...
Powiedzcie mi dziewczyny czy czy jak owulacka wypada mi na 02.06 to będzie ok, jak pojde 29.05 zobaczyć czy rośnie i 06.04 czy peknal ?
W tym akurat terminie jestem na wyjeździe i nie dam rady blizej terminu owulacji i zastanawiam się czy jest sens czy dać sobie spokój jeszcze w tym miesiącu
Możesz iść, będziesz miała jasność, czy owu się szykuje, a później potwierdzenie, że wystąpiła i w jakim +/- terminie.
 
reklama
Do góry