reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Oby, oby 🥺 Dzięki, kochana. Wznoszę kubek z zaparzonym imbirem z miodem za Twoje zdrowie 😉
My naprawdę mamy jakieś siostrzane te cykle, bo mnie parę dni temu zaczął męczyć katar i tak trwa do dziś - podejrzewam, że to przez to, że się trochę wychłodziłam jak przez chwilę pogoda zrobiła się taka typowo wczesnowiosenna.
 
reklama
Czy DHEAs badalyscie w jakimś konkretnym dniu cyklu czy dowolny? Na stronie laboratorium nie znalazłam żadnej informacji, ginekolog też nic mi nie mówił i tak sama nie wiem czy mogę w dowolny dzień zbadać czy nie.
 
Ja po ślubie nie wymieniłam prawa jazdy i mam je z panieńskim nazwiskiem (po ślubie mam łączone). Ślub braliśmy ponad 7 lat temu 😅 a co ciekawe, na prawie jazdy w apce mam podwójne nazwisko i zdjęcie z dowodu 🤷‍♀️
Ja to samo 🤣 trochę się boję jak to będzie jak mi prawo jazdy straci ważność 😅
 
Dziewczyny przepraszam że tak ciągle o sobie ale mam pytanie do tych co przeszły biochemiczna ciążę - jak wyglądało krwawienie? Czy nie powinno to wyglądać jak normalny okres ?
Pytam bo rano bolał mnie brzuch dostałam krwawienia, bez skrzepów a później już nic....chodzę z czystą wkładką, nic mnie już nie boli i nie wiem czy to koniec już? Czy to się rozkręci? Chciałam wyjść z córką na plac ale boję się 🙈 czy zaraz jakiegoś potoku nie dostanę czy coś....
U mnie było jak okres, może bardziej obfity.
Z tego co czytałam, często się zdarza, że kobieta nie wie że była w ciąży bo dostaje lekko spóźniony okres u jakoś go sobie tłumaczy.
 
My naprawdę mamy jakieś siostrzane te cykle, bo mnie parę dni temu zaczął męczyć katar i tak trwa do dziś - podejrzewam, że to przez to, że się trochę wychłodziłam jak przez chwilę pogoda zrobiła się taka typowo wczesnowiosenna.
To samo, w słońcu ciepło, w cieniu zimno - nie wiadomo, jak się ubrać 🤷‍♀️ U mnie tylko gardło, ale coś na krtań schodzi. Na szczęście bez gorączki 👍
 
reklama
Dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę do Was żeby się pożegnać i pogratulować wszystkich podwójnych kresek i pozytywnych bet. Życzę nudnych 9 miesięcy dziewczyny!

Całej reszcie życzę, żeby jak najszybciej ujrzały wymarzone kreski i pozytywne bety ❤️❤️

Po długich przemyśleniach podjęłam decyzję (póki co sama - jestem przed rozmową z mężem która będzie najtrudniejszą w moim życiu) o zakończeniu starań. Biorę na bary fakt, że nasza rodzina już się nie powiększy, nie mam na to sił ani fizycznie ani psychicznie. Najważniejsze w tej chwili dla mnie to zadbać właśnie o psychikę i rodzinę, którą już mam.

Będę zaglądać na forum, jestem po naprawdę wielu przejściach więc jeśli któraś z Was będzie potrzebowała wsparcia lub odpowiedzi na jakieś pytania - albo tak po prostu pogadać jak przy kawie - to walcie na PW. Zawsze w miarę możliwości będę starała się pomóc 😊

@wrobelmm wypisz mnie proszę z ławeczki.

TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE 🩷💙🩶❤️
 
Do góry