• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Bibi95
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. B

    Grudniowe mamy 2026

    Ja 15.05
  2. B

    Grudniowe mamy 2026

    Ja jestem od początku na L4
  3. B

    Grudniowe mamy 2026

    I wczoraj weszłam właśnie w 7 tydzień i będę chodziła jak na szpilkach do wizyty. (15.05)😐❤️
  4. B

    Grudniowe mamy 2026

    ja jestem na Clexane bez żadnych badań. To moja 7. ciąża i dwójka dzieci w domu👶. Dwie pierwsze ciąże❤ zatrzymane (5. tydz. i 7. tydz.). Lekarz w trzeciej❤️ wdrażał Clexane i Acard. Ciąża donoszona w 39. tyg. Trafiłam do szpitala przez wysokie ciśnienie i wywoływali mi poród. Tak męczyli mnie...
  5. B

    Grudniowe mamy 2026

    I też trzecie👶
  6. B

    Grudniowe mamy 2026

    Mamy taki sam termin😊
  7. B

    Grudniowe mamy 2026

    Ja po wizycie i już głowa spokojniejsza ❤️ Serduszko bije, a maluch urósł do 8,5 mm 💕 Dziś z USG wychodzi 6+6. Następna wizyta 15 maja już u mojego prowadzącego lekarza 😊
  8. B

    Grudniowe mamy 2026

    A wam też się tak ciężko oddycha?
  9. B

    Grudniowe mamy 2026

    A ja wam chyba zazdroszczę. U mnie zero mdłości, zero objawów. Mam nadzieję, że to taki urok tej ciąży, bo w poprzednich to tkliwość piersi i mdłości były. Jutro znowu wizyta kontrolna i już się stresuję.
  10. B

    Grudniowe mamy 2026

    Podziwiam😊 ja do 15 nie mogłam wytrzymać i poszłam dzisiaj 😅
  11. B

    Grudniowe mamy 2026

    Ooj tak🥰
  12. B

    Grudniowe mamy 2026

    Dziewczyny, ja już po wizycie. Ciąża młodsza o tydzień z USG 5+6, akcja serca obecna, CRL 3.1 mm, termin na 24.12🤭
  13. B

    Grudniowe mamy 2026

    A ja jednak umówiłam się do lekarza, bo nie wytrzymam do 15.05. Jutro na 10.30 i może i ja zobaczę to moje małe serduszko.❤️
  14. B

    Grudniowe mamy 2026

    Wy robicie jeszcze sobie betę? Ja zrobiłam i nie wiem, czy dobrze zrobiłam. 23.04 – 6024 27.04 – 14392
  15. B

    Grudniowe mamy 2026

    A ja nie wiem, czy się cieszyć, czy nie. Jak na razie zero objawów, a w poprzednich miałam od początku🤔
  16. B

    Grudniowe mamy 2026

    Trzymam kciuki za wizytę ✊️❤️
  17. B

    Grudniowe mamy 2026

    U mnie właśnie chyba będzie mi ciężko wytrzymać, a tym bardziej że 15 maja będzie już w okolicach 9+2 i żadnych zleconych badań. Tak szczerze to juz sama nie wiem co robić🤷‍♀️
  18. B

    Grudniowe mamy 2026

    No właśnie ja też z tych niecierpliwych i pewnie od poniedziałku będę szukać lekarza w okolicy, żeby jednak zobaczyć to serduszko❤️
  19. B

    Grudniowe mamy 2026

    Dziewczyny, mam dylemat🙈 zastanawiam sie, czy na moim miejscu poszłybyście wcześniei na USG do innego lekarza, czy czekały spokojnie do wizyty 1 5 maja? Jest jeszcze opcja wizyty 30.04, ale przyjmuje wtedy lekarz, u którego wcześniei miałam takie nieudane historie, więc mam do niego średnie...
  20. B

    Grudniowe mamy 2026

    w piątek miatam 746. Co do tygodnia to tak mi wychodzi z OM, wiec może faktvcznie jestem troche "do tyłu"🤷‍♀️ Staram się nie panikować, ale wiadomo jak to jest🙈
  21. B

    Grudniowe mamy 2026

    U mnie iest bardzo podobnie - w nocy nie mogę spać, a w dzień totalny brak siły na cokolwiek. Mdtości nie mam, jedynie piersi czasami trochę pobolewają. Wczorai miatam betę 2276 i zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest za mato jak na 5+5🤔
  22. B

    Grudniowe mamy 2026

    Mój lekarz kazał mi przyjść za 4 tygodnie, jeśli nie nastąpi plamienie, czyli 15.05, ale pewnie nie wytrzymam i pójdę na NFZ jeszcze 30.04, żeby sprawdzić, co z tym krwiakiem.
  23. B

    Grudniowe mamy 2026

    Cześć dziewczyny 😊 Dołączam do Was tak troszke niepewnie jeszcze, termin wychodzi mi na 16 grudnia Ciąża potwierdzona wczoraj (5+2). Mam małego krwiaka, więc troche sie stresuję, dostałam luteinę i mam nadzieję, że wszvstko będzie dobrze To moia 7 ciąża, mam już dwójke dzieci (1,5 roku i 4...
  24. B

    Wrześniowe mamy 2024

    Trzymamy ✊️✊ Daj znać 🙂
  25. B

    Wrześniowe mamy 2024

    Z nimi to jest różnie Ja w czwartek jadę do ZUS-U bo mnie wezwali a w piątek wizyta czyli dwa dni stresu😮‍💨
  26. B

    Wrześniowe mamy 2024

    Dziewczyny czy jak są mdłosci i wymioty to i ból brzucha? W poprzednich ciążach nie miałam tego aż tak lekkie mdłosci i tyle a dziś od południa ledwo co chodzę wezmę łyk wody i do łazienki i jeszcze ból brzucha tak jak by skręcanie kiszek😮‍💨
  27. B

    Wrześniowe mamy 2024

    I Ja clexan
  28. B

    Wrześniowe mamy 2024

    U mnie to sama synek ( 20 miesięcy) tylko mama mama i usypianie na rękach w dzień i w nocy.
  29. B

    Wrześniowe mamy 2024

    Nie mam na pieńku właśnie i dla tego zastanawiam się skąd ta kontrola w poprzedniej ciąży nie miałam nic takiego. Zobaczymy co mi powiedzą. Jeden dzień stresu przez ZUS a na drugi dzień stres przed wizytą
  30. B

    Wrześniowe mamy 2024

    Źle napisałam bo nie kontrolę a wezwanie do ZUS-U z historią choroby
Wróć
Do góry