reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Wszystko ma swoje plusy i minusy! Ja mam 29 lat i choć jużbardzo chcę dzidziusia, czasem jeszcze wątpię czy jestem już gotowa.
 
Lilith ale śliczny psiak :)
Margolis ja też mam juz 29 lat (zaraz 30..) i też baaardzo chcę maleństwo!!
i też czasami żałuję, że nie wpadłam tak po prostu...
 
Lilith, ale ładne fotki :)  Bardzo ładnie wyszłaś na zdjęciach :) Prawdziwa miłośniczka zwierząt z Ciebie :)
margolis wątpliwości prawie zawsze jakieś są, ale jak zostaniesz mamą to wszystkie miną ;)
 
wielaaaa milosniczka!!!!! ja mam juz 20...(jeszcze kilka dni temu 19) i tez ciagle rozpaczam ze wczesniej nie zaczelismy sie starac...bo po stracie czekalismy ponad rok...:( no ale coz!!niema co sie poddawac!!! bedzie dobrze!!!
a co do zdjec...hmm wyszlam  na nich strasznie staro...:(
ooo podoba wam sie psiak...a z regoly slysze odwrotne teksty!
 
reklama
Do góry