reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Moniś - my też ćwiczmy ale sami :-) rehabilitant pokazał - nasz nieznacznie w lewo główkę kieruje mimo tego co pisała Oluś ,że był bardzo skrupulatnie jako maluszek przekładany po każdym karmieniu ( w okresie gdy jadł i spał) raz na jeden boczek raz na drugi w rożku .
jest chyba przyczyna okropnych kup - prawdopodobnie bakteria w moczu :-( :-( powtarzałam jałowo, umylam wydezynfekowałam rivanolem i znów wyszła - choć podejrzewali ,ze może to zanieczyszczenie z kału.
jutro próbuję łapać siusiu bezposrednio do kubeczka - trzeba nagrzać pokój, rozebrać maluszka i czekać aż zasika :-)
ale chcę powtorzyć jeszcze raz bo nie chcę dawać mu antybiotyku :-( :-(

Oluś - na poczatek wystarczą ci bawełniane a potem jak ureguluje CI się laktacja to sobie kupisz takie elgantsze :-)

Carioca - trzymam kciuki.

Esch- buziak

Sensi- mam nadzieję ,że sytuacja z mężem się wyprostowała :confused:
 
reklama
Antilko, ogromne gratulacje!!! Aniu, witaj na świecie:) bądź prawdziwą radością dla szczęśliwych rodziców:tak:
 
Carioca i jak?

Oluś wymieniaj biustonosz spokojnie na C no u nas wiedziałam, że będzie problem. Marta od samego początku bardziej upodobała prawą stronę

Anuś biedny Pawełek, ucałuj go od ciotki. No właśnie jak wynik ogólny moczu? My też w domku cwiczymy serię po trzy powtórzenia 5 razy dziennie. Zobaczymy w środę kontrola

Eschen najważniejsze, że zapalenie zdiagnozowane i teraz szybciutko wyleczysz i do dzieła ;-)

Sensi ?

Martwię się o Ewę-Krystynę i To-Li też dawno nie było
 
Anusia biedny Pawełek :-( No ale może jednak obejdzie się bez antybiotyku :confused: Kurcze! Z tą asymetrią to kiepska sprawa :-( Całuski dla Pawełka :-)
Moniś wymieniłam na C :tak: Nie było problemu :-) W domu przymierzyłam i jest komfortowo :tak: Zdecydowanie lepiej, niż B :-) Ucałuj Martunię :-)
Carioca jak tam..?
Esch :-)
 
reklama
A ja wlasnie wrocilam z zakupow.... kupilam mezowi zamowiona u Mikolaja klawiaturke, siostrze na urodziny ksiazke kucharka (bo ona ma dwie lewe rece do gotowania... na prezent slubny od drugiej mojej siostry dostala robota wiec akurat ksiazka bedzie w sam raz):-D

Anusienkawazne ze diagnoza juz jest i wiadomo co leczyc....

Moniolek
oby to byla wina tylko tego zapalenia....

Aleczku:-D
 
Do góry