reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch uściski przekazane :-) Antilka też pozdrawia serdecznie :-) Super prezent dostałaś od Mikołaja fju fju :tak::-) A jakie mebelki kupujecie?
 
reklama
Witam

A ja dostałam od Mikołaja 100 i dwa punkty karne :wściekła/y::wściekła/y: obiecuję już będę jeździła w pasach.

Antilko buziaki

Carioca ja się kompletnie nie znam, ale wydaje mi się, że beta nie powinna spadac tak gwałtownie

Oluś u mnie dzisiaj była pomidorówka też się objadłam :-p

Eschen już robisz superowe fotki :tak:

Monik jak Majeczka?

Vonko buziaki dla Kubusia
 
Aleczku kupujemy z brw zestaw orinoko... juz kiedys wstawialam linka do tych mebli...

Bardzo ładne :tak: Takie stylowe ;-)

Moniś a to Mikołaj wredny :angry: Właśnie..muszę pomidorówkę ugotować, bo dawno nie jadłam..:-p

My jutro znowu do SR :-) Ciekawe, co będzie tym razem?

Miłej nocy 30-stki :-)
 
zajrzalam tu żeby coś napisać i wlasnie się okazuje, że stuka nam dziś 500 dni małżeństwa :)
Maz przyszadł z winkiem, oj chyba dziś nie popracuję ;) Pozdrawiam więc tylko wieczornie
 
zajrzalam tu żeby coś napisać i wlasnie się okazuje, że stuka nam dziś 500 dni małżeństwa :)
Maz przyszadł z winkiem, oj chyba dziś nie popracuję ;) Pozdrawiam więc tylko wieczornie
 
jeden z najważniejszych dni mojego Synka za nami. wszystko sie udało bardzo ładnie- w kościele było super- przespał- nawet jak mu główkę polewano nie obudził się :-) potem przyjęcie też się udało - firma cateringowa sie sprawdziła - jedzenie przepyszne ale za dużo zamówilam więc porozdawałam. torty rewelacja a ciasto mascarpone z malinami rozpływało się w ustach.
także diabełek poszedł sobie i teraz mam w domku aniołka.
Oj MOniś - to miałaś przygodę szkoda,ze nie dało ise mikołaja jakoś udobruchać.
Onna gratulacje
Esch - suoer niespodzianka mikołajkowa
Antilko jak Córcia?
Sensi- :confused:
 
Witajcie Kochane!!

Co sie stalo ze u nas takie pustki?? Gdzie jestescie kochane??
Ja wlasnie wrocilam do domku. Zamowilam mebelki, jutro sie dowiemy kiedy je przywioza. Jesli wszystko bedzie na magazynie to za 2 dni mam nowiutkie mebelki w domu!!!!
A teraz zaczynam miec stresa przed jutrzejsza wizyta u lekarza!!! :-(

Antila i jak Anusia??

Anusieńka to wrzuc nam moze fotki z chrzcin....

Onna jak tam rocznica??

Aleczku i jak tam dzisiejsze zajecia??

Moniolek oj ten Mikolaj to niedobry :-(
 
reklama
Anusienka ja zmniejszam w Corelu (zarowno wymiary zdjecia jak i jakosc)... ale da sie tez w Photoshop, Gimp...
Nie wiem jaki program masz na komputerze....
 
Do góry