reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ani@k ale Muma dłużej ode mnie piła ziółka ja dopiero miesiąc :tak:,ale spoko ,najgorsze jest to że w tamtym miesiącu w 30 dc bodajże miałam endo 18 mm i się cieszyłam a teraz mam 25 dc i endo 24 mm ,macica rozszerzona no i ten maciupki pęcherzyk był ,ale to też mógł być jaki powietrza albo cień ,w każdym bądź razie znowu mam nadzieję ,a jak się nie uda to za tydzień znowu zaleje to endo moje :happy2::tak:ale wtedy będę już u bzzz i sama nie będę :sorry2::tak:
 
reklama
Heja:blink:
Jestem po szpitalu i HSG. Chodze już do pracy. Choć kilka dni po ale czuje jeszcze jak mnie wszystko w środku boli. Badanie pomimo znieczulenia bolało. Nie pamiętam nawet za bardzo co mówiły. Byłam nieźle skołowaciała. Czułam się jak po kilkudniowej imprezie. Nie mogę się normalnie śmiać, bo brzuch mnie boli. Po zabiegu plamiłam. Ale kontrast ładnie przepłyną, więc albo były małe zrosty i się rozpadły albo było ok. Ale nawet nie mam ochoty na sex.
 
Zuzanko ale jest mozliwe, ze nie jest jeszcze widoczny pecherzyk, bo wczesnie, zreszta zalezy kiedy dochodzi do implantacji, kiedy faktycznie jest owu, wiec trzeba poczekac. Ja nieustannie trzymam za ciebie kciuki!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Podobno nawet szyjka w tak wczesnej ciazy nie jest wyznacznikiem. A tempka nie spadla duzo, zreszta po tym stresie co mialas to kazy by mial zaburzona. Trzeba wierzyc!!
 
Gatto dzięki kochana ,ja miałam owu chyba właśnie 14 dc no może 13 bo 15 było już po ;-)więc ja cierpliwie poczekam do poniedziałku i jak będzie ładna tempka i brak @ to zrobię test ;-)

kasica ja bym za testowała a co Ci szkodzi ?trzymam mocno &&&&&&&&&&&&
Ani@k a Ty tam działaj działaj a i miałam Cię ochrzanić czemu nie mierzysz tempki ???co to znaczy?he?:confused:
 
Zuza ja bym chyba pod sufit skakala, jakby to bylo to (choc mi nie wolno). Staraj zajac sie czyms i nie myslec za duzo, a ja w niedziele poprosze Sw. Antoniego o jeszcze jedna przysluge;-)
 
Gatto a 14 października też bedziesz u Antoniego???? bo ja bym się też wprosić na małe słówko do Niego chciała..:zawstydzona/y::sorry2:



ale jaja no październik miesiącem Fasol!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) ja przez dzirę po żyrandolu wyskoczę chyba:-D jak się okaze ze w poniedziałek bedą II krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-)
 
bo pewnie @ czai sie za rogiem...............iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii boje sie rozczarowac...............dr.powiedział,ze szanse na ciąże teraz sa bardzo małe......póki adam nie wyleczy się..........wiec nie chce sie nakrecac...............w sob.bolał mnie brzuch,tak jak na @,i od tej pory nic,zero bołu,no od czasu do czasu jajnik mnie zakłuje............mam tak przed @.....................
 
reklama
Gatto .Ani@k ja chyba bym umarła z wrażenia ,wczoraj jak mi powiedzieli ,że może to wczesna ciąża to im powiedziałam,że nie wykluczam,ale w moim przypadku to ciężko o tym myśleć bo tyle czasu i nic .....to jeden z nich powiedział no to już może czas najwyższy na panią :tak:;-)no trzymam się mocno i wierzę....
Ani@k ale by było kilka fasolów z tego samego miesiąca :happy2::-)
kasica ja teraz tak mam właśnie ból niby na @ ale nie mam jeszcze ,wczoraj mnie tak bolało,że myślałam,że mnie zaleje za chwilę ...może to dobry znak ,a u Twojego eMka powoli żołnierzyki nabierają sił i może akurat nie spodziewajka :tak::tak:
 
Do góry