reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1% podatku dla Kacpra

Aneta_85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Luty 2011
Postów
1 323
Miasto
Warmia
Witajcie,
pozwoliłam sobie założyć ten temat, bo w głównym temacie może zaginąć.

Jeszcze kiedy pracowałam w swojej firmie, w swoim dziale kierownikiem moim był Paweł. Paweł ma syna Kacpra, który w tym roku skończy 3 latka.
Historia Pawła i Kacpra jest taka, że na kilka dni przed rozwiązaniem umowy z naszym pracodawcą pod koniec listopada 2010r. Paweł dowiedział się że Kacper ma białaczkę. Szczęście w nieszczęściu diagnoza została postawiona bardzo szybko, więc leczenie również było bardzo szybko wprowadzone. Jednak Kacper cierpi na tą groźniejszą odmianę białaczki, dokładnie nie wiem jaką, ale też nie chciałam dopytywać Pawła w obliczu tej tragedii. Tak więc nie dość że Paweł nie miał pracy, to jeszcze doszła choroba Kacpra, a w domu było dodatkowo kolejne niemowlę które urodziło się 30.09.10r. Siłą rzeczy rodzina Pawła znalazła się w bardzo trudnej sytuacji.

Teraz można pomóc Pawłowi przekazując 1% podatku na Fundację. Jeśli jesteście jeszcze przed rozliczeniem, proszę pomyślcie o biednym Kacprze leczącym się już rok w szpitalu, a czekającym go na kolejne lata leczenia.

Uzyskane środki są wykorzystywane na leki, opłaty za szpital, rehabilitację itp.

Oto jak można przekazać ten procent:
w rubryce 122. Numer KRS wpisujemy 0000 12 88 32
w rubryce 123. wpisujemy kwota 1%
w rubryce 124. cel szczegółowy 1% wpisujemy Dla Kacpra Galusika


http://www.spelnionemarzenia.waw.pl/index.php?url=olsztyn
 
reklama
Apelacja 001.jpgTo i ja pozwole sobie wrzucić! jest to moja kuzynka! Wszystkie informacje zawarte w apelacji!
 
Do góry