reklama

5-te urodziny, Warszawa - gdzie???

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez zebrra, 9 Listopad 2005.

1. zebrra

zebrra Potrójna mama :)

Dziewczynki mam pytanie, zbliżają się 5-te urodziny mojej córci , no i z tego powodu chcemy zrobić jej przyjęcie, może macie pomysły gdzie takie przyjęcie urządzić? Generalnie chodzi mo o Warszawę..
    Pozdrawiam

2. karola7

karola7 Fanka BB :)

Zebrra dużo zdróweczka dla twojej starszej pociechy. Bo z suwaczka wynika, ze to chyba dzisiaj. Niech sie chowa mamusi i tatusiowi i maleństwu oczywiście też. Mam nadzieję, że zabawa sie udała. :laugh:

3. reklama
  4. zebrra

Karola7 starsznie dawno mnie tu nie było i dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość... Dziękuję bardzo za życzenia!!!

Ja wobec tego z racji świąt życzę całej Twojej rodzince zdrówka, spokoju ducha i oczywiście spełnienia tych najskrytszych marzeń!!!

5. malgosia_76

malgosia_76 Fanka BB :)

jestem za organizowaniem przyjęć w domu z orginalnymi pomysłami. u nas jutro urodziny Oli i zaproszone dzieci będą min. piekły chlebki dla soich rodziców

6. zebrra

Fajowy pomysł, tylko, że mi chyba brakuje takich organizatorskich zdolności, myślę, że przerosłaby mnie taka gromadka maluchów... :)

7. arthaft

arthaft Początkująca w BB

witam. ja polecam salę zabaw CHOCHLIK koło Janek.
    jest tam bardzo miła obsługa, a co najważniejsze dla dzieci - duża konstrukcja z trampoliną i armatkami. dzieci bawią się tam świetnie:-). duża jest też część restauracyjna dla rodziców i pyszna kawa.

8. arthaft

arthaft Początkująca w BB

WITAJCIE. JA POLECAM NOWE MIEJSCE POD WARSZAWĄ.
    :-)TO JEST SALA ZABAW CHOCHLIK W ŁAZACH (OK.4 KM. OD JANEK W STRONĘ GRÓJCA - ZA MAGDALENKĄ).
    :tak:SALA JEST NOWIUTKA I CZYŚCIUTKA. KONSTRUKCJA JEST DUŻA Z TRAMPOLINĄ I ARMATKAMI. DUŻA JEST TEŻ SALKA URODZINKOWA I CZĘŚĆ RESTAURACYJNA Z PYSZNĄ KAWĄ. CO NAJWAŻNIEJSZE TO TO, ŻE ONI NIE IDĄ NA ILOŚĆ TYLKO NA JAKOŚĆ.
    ;-)OBSŁUGA JEST BARDZO MIŁA. MOŻNA U NICH ZAMÓWIĆ POCZĘSTUNEK I TORT. JA ROBIŁAM TAM URODZINKI SYNKA NIEDŁUGO PO OTWARCIU I IMPREZA PODOBAŁA SIĘ WSZYSTKIM NASZYM GOŚCIOM. STO LAT BYŁO ŚPIEWANE PRZY GITARZE.
    :-)SALA JEST TAK ŁADNA, ŻE NAWET TELEWIZJA POLSKA NAGRYWAŁA TAM PROGRAM "MIĘDZY MAMAMI"
    :-)ZRESZTĄ SPRAWDŹCIE SAMI. "RZUT BERETEM OD WARSZAWY" (LEPIEJ JECHAĆ NIŻ STAĆ W KORKACH)

SALA "CHOCHLIK" - POLECAMY RAZEM Z WOJTUSIEM

9. Liwka

Liwka Początkująca w BB

Ostatnio pojawiło się jeszcze jedno fajne miejsce na organizację urodzin dla dzieciaków. Kraina Zabawy Tęcza jest na Ursusie, w CH Skorosze.

Cennik
    Sala urodzinowa: ( 2 godziny )
    sala mała zielona ( 16-18 osób) - 100,00 zł.
    sala mała różowa ( 18-22 osób) - 100,00 zł.
    sala duża fioletowa ( 20-50 osób) - 180,00 zł.
    (sala wyposażona jest w stoły i krzesła dla osób dorosłych)

Sala proponuje też różne możliwości na skomponowanie urodzinowego menu, mogą się tam znaleźć między innymi: tort, ciastka różnego rodzaju (np. delicje, pieguski, jeżyki, wafelki ), krakersy mix, paluszki, chipsy, popcorn, mamba, soki owocowe w dzbankach ( różne smaki ), owoce, żelki, cukierki, galaretka z owocami, pizza

10. reklama
  11. madmax6

madmax6 Początkująca w BB

nie polecam tej sali zabaw!!! Organizowałam tam urodziny dla swojej 6 letniej córy. Wczesniej była tam na urodzinach swojej przyjaciółki po:
    1. Animacje dokładnie takie same jak na urodzinach wczesniejszych, i tak naprawdę to tylko malowanie buzi dzieciaków
    2. Poczęstunek bardzo ubogi
    3. Tort mały i baaaardzo drogi
    4. Cena w porównaniu do jakości zbyt wygórowana.
    Odradzam!!!

12. margot

margot Mamma Mia!

Ja najbardziej lubię imprezy domowe lub ogródkowe (mój syn ma to szczęście, że jest majowy, i zawsze robimy urodziny w plenerze). Ale jak ktoś nie ma chęci czy warunków, to wg mnie godna polecenia jest kawiarnia Kalimba na Żoliborzu.

Poleć forum