reklama

6 miesiecy i nie ma oznak zabkowania

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez vanessa2007, 20 Lipiec 2007.

1. vanessa2007

vanessa2007 Zaciekawiona BB

:no: moja vanessa slini sie strasznie marudzi wklada wszystko do buzi a zabkow jak nie bylo tak nie ma.ile to trwa zanim sie pierwszy wybije? ma juz 6 miesiecy

2. Moim zdaniem,nie masz sie czym martwic,moj synek urodzil sie w marcu(powinien w kwietniu)slini sie juz z miesiac,raczki laduje,ostatnio jest bardzo marudny,swoja droga ciekawe jak dlugo jeszcze to potrwa,dziasla ma nabrzmiale od tygodnia,nie je,nie spi i nic tez,nie widac aby jutro mialo byc lepiej,czyt.zebym jutro na chwilke przysnela,sa dzieci,ktore w wieku 2 miesiacy maja pierwsze zeby i takie co w wieku 11 miesiacy,pozdrawiam:-)

3. reklama
  4. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

nie ma powodu do zmartwień, naprawdę.
    Prosze o to link, w którym znajdziesz to od kiedy do kiedy powinny się wyrzynać ząbki i w jakiej kolejność( dzieje się to najczęściej)
    Ząbkowanie - artykuł

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

my tez szczerbaci ;-)

6. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

U nas nadal nie ma ząbków :no: choć wszelkie objawy ząbkowania są już od dawna :-(

7. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

Moniczka .... u nas identycznie hm .... ale pediatra nam powiedziała, że to może tak wyglądać :crazy:

8. Monika77

Tika Ja się tym na razie nie martwię. Im później dostanie zęby to może będą zdrowsze. Przynajmniej niektórzy lekarze tak uważają. Ja dostałam pierwszego zęba jak miałam ok 7 miesięcy, a Maciek też coś koło tego. Więc pewnie mały wdał się w starych ;-)

9. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

.... no ja się też tym nie martwię :-). Z tym że my chyba poczekamy dłużej niż ty z Witusiem na te ząbki, bo teściowa mi mówiła, że Sebastianowi pierwszy ząbek wyrżnął się dopiero w 11 miesiącu :shocked2:.... a moja mama nie pamięta dokładnie kiedy ja i siostra ząbkowałyśmy :baffled:;-):-D

10. reklama
  11. Monika77

Oj Tika, to faktycznie możecie długo czekać na te ząbki :sorry2:;-)

12. MariaOla

MariaOla Gość

Spokojnie, jeśli dziecko ma skończone 18 miesięcy i ani jednego zęba, trzeba o tym powiedzieć pediatrze. Nie wiem jak tam jest u ciebie, ale nasza pani pediatra za każdym razem sprawdzała czy sa ząbki. Ostatnio nie było ząbka na wizycie, bo wyszedł dopiero wieczorkiem :tak:. Jeremi pokaże dopiero jak będzie wiekszy.:sorry2:

Acha, a wiele dzieci znajomych dostawało ząbki na roczek :tak:

Poleć forum