reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

9 tydzien a jednak 6

sara931223

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Kochane byłam dzisiaj u lekarza i wychodzi ma to ze jestem w 9 tyg ciąży ale gin powiedziała ze według usg jest to 6 tydzień i ma 3mmz kawałeczki. Martwię się trochę bo nie jest za małe?

reklama

Milmo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To trochę spora różnica szczerze mówiąc. Badałaś progesteron?

Loli05

Rozwiązania
3
Ja zawsze mialam roznice okolo 2 tygodni,i jak bylam na skanie to bylo serduszko,ciaza 2 tyg mlodsza a 3 dni pozniej juz nie bilo...
Ale rozne sa historie.

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
W tej ciąży różnice między terminem z ok a terminem z USG mam aż 3tygodniowa. Jeśli masz nieregularne.cykle.to tak może być, ważne,żeby dziecko rosło swoim tempem, jeśli na kolejnym USG będzie szło dalej tym terminem z USG, to niech lekarz w kartę ciazy jego zaznaczy jako ten właściwy

reklama

Dżuls89

Rozwiązania
0
U mnie też jest różnica w terminach z om i USG, w moim przypadku to 2 tygodnie. Też miałam nieregularne cykle. Lekarz powiedział że nic złego się nie dzieje, po prostu później zaszłam w ciążę:)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry