reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja mam dosyc! urodziłam dziecko, siedze w domu i czuje sie nieatrakcyjna!

a ja mam odwrotny problem, czuje sie nie atrakcyjna bo jestem chuda, bardzo chuda i nie moge przytyc mimo wszelkich staran. Moje libido siega zera :-) nie martwi mnie to bo maz i tak za granica... ;-) problem sie pojawi kiedy sie spotkamy...
 
reklama
Mam doła :-( stanęłam na wagę, a tu tylko 300 g mniej niż przed tygodniem...patrzę na siebie w lustrze, a tam....odstający brzuch, rozstępy echhhhhh dół kolos:-(
 
Agulek przecież Ty jesteś ledwie po porodzie:szok: I już byś chciała być chuda i zgrabna???Są kobiety,które miesiąc po porodzie wyglądają jakby nigdy nie były w ciąży...Ech szczęściary....;-) Ale niestety częściej jest tak,że trzeba się namęczyć.Daj sobie troszkę czasu.Życzę dużo cierpliwości,wytrwałości i efektów;-):tak:
 
Agulek przecież Ty jesteś ledwie po porodzie:szok: I już byś chciała być chuda i zgrabna???Są kobiety,które miesiąc po porodzie wyglądają jakby nigdy nie były w ciąży...Ech szczęściary....;-) Ale niestety częściej jest tak,że trzeba się namęczyć.Daj sobie troszkę czasu.Życzę dużo cierpliwości,wytrwałości i efektów;-):tak:

MOGE SE OD WAS KOCHANE DOLOCZYC???
jak chodz o kg to wiem cos o ty bolu w ciazy 80 po porodze 10 od razu zeszlo i 70 przeaz pierwsze 6 miesecy teraz 68 przed ciaza 54 ;/;/wiec kochana agusu nie masz sie co przejmowac ja do teraz czuje sie jak slo ae jakos daje rade chociaz czasem ma dola nie zrzuclam za wiele a juz staram se o 2 wiec wem ze w drugej moze dobje do 90 hehehe ale co zrobic


HEHE aniu widze ze twoj amyk ur tego samego roku jk moja tyle ze moja w marcu i teraz czekamy na 3 latka a u cebie na dwa a niby z tego samego roku ale miesac roba swoje:p
 
Dzięki Dziewczyny:-)
nigdy nie byłam chuda...ciążę zaczynałam z 70 (przy wzroście 171 cm), bo przytyłam jakieś 3 kg na zimę (zawsze tak mam)...z powodu mojego kolosalnego apetytu bardzo szybko tyłam od samego początku...i tak dobiłam do 95:szok:wie, wiem, że dla niektórych z Was to niewyobrażalna waga ale cóż...należę też do "grubokościstych"..położna tydzień przed porodem dawała mi jakieś 75 kg:-Dzabawne, że obecnie tyle ważę....
jestem lekko podłamana, bo moja siostra przez miesiąc wróciła do formy...a ja:-(
Dziewczyny mam pytanie, czy ten fałd skóry na brzuchu się zmniejszy??? Z rozstępami się muszę zaprzyjaźnić..trudno...ale z kg będę walczyć:tak:co prawda, na razie mam ograniczone możliwości, bo karmię piersią ale się staram:-)mam nadzieję, że będzie ok;-)
 
Witam dziewczyny moge sie przylaczyc do waszych tematow?? :-)
jesli chodzi o figore po ciazy to nie mam zastrzezen do swojej pomijajac rozstepy i obwisle piersi ;/ czuje sie atrakcyjna ale siedzenie w domu mnie doluje Wiki ma dopiero 3tygodnie chcialabym z nia wyjsc na spacer ale mrozy na dworzu snieg i ogolnie tragedia ;/
 
Czytam wasze wypowiedzi i wyć mi sie chce. Problem kg,wyglądu, samopoczucia mam dzień w dzień od porodu. W ciąży przytyłam 22 kg. przed ważyłam 51, zawsze byłam szczupła, zgrabna, zadbana, pewna siebie bez kompleksów, podobająca się wielu mężczyznom. Teraz? szok w trampkach....waga 58/59, odstający brzuch (4 miesiące po porodzie), wypadające włosy, łamliwe paznokcie, miekkie ciało....jednym słowem koszmar! Nawet mężowi już się nie podobam. A do tego "chyba" popadam w depresje. Pisze chyba bo nie diagnozowałam tego z żadnym spcjalistą, szczerze powiedziawszy wstydzę się i zarazem boję. A moje objawy są adekwatne do choroby..... Boję się co będzie ze mną i z moją rodziną, nie chce tego stracić. Czy to minie bez leczenia?
 
Powodzenia i duzo siły życzę.
Mojaj znajoma miała ten sam problem po porodzie i 3 mc po zaczeła chodzic na gimnastyke na basen i chyba potwierdziło sie powiedzenie że woda wyciąga bo schudła niesamowicie po 3 mc.
 
Czytam wasze wypowiedzi i wyć mi sie chce. Problem kg,wyglądu, samopoczucia mam dzień w dzień od porodu. W ciąży przytyłam 22 kg. przed ważyłam 51, zawsze byłam szczupła, zgrabna, zadbana, pewna siebie bez kompleksów, podobająca się wielu mężczyznom. Teraz? szok w trampkach....waga 58/59, odstający brzuch (4 miesiące po porodzie), wypadające włosy, łamliwe paznokcie, miekkie ciało....jednym słowem koszmar! Nawet mężowi już się nie podobam. A do tego "chyba" popadam w depresje. Pisze chyba bo nie diagnozowałam tego z żadnym spcjalistą, szczerze powiedziawszy wstydzę się i zarazem boję. A moje objawy są adekwatne do choroby..... Boję się co będzie ze mną i z moją rodziną, nie chce tego stracić. Czy to minie bez leczenia?

słońce Ty moje głowa do góry :-) Ja przed ciążą miałam 59kg przytyłam prawie 22 kg,miałam po 12 godz porodu cesarkę i na sali operacyjnej 2 razy mnie pytali o wagę przed ciążą i obecną (wtedy) bo nie wierzyli ;-) miałam odstający brzuch,oponkę jakby nie wiem co do tego skóra mi zwisała na brzuchu,a dzisiaj mam płaski brzuszek,nie taki jak kiedyś bo w końcu rozciągłam się do ponad 1m w brzuchu,ale mam płaski,waga obecna 57kg i powiem Ci że nic nie robiłam z tym,jeśli zawsze byłaś szczupła to będziesz nadal,daj organizmowi czasu,sam wróci do dawnej formy ;-)Włosy też mi wypadały,ale zapomniałam keidy przestały więc tu Cie nie pocieszę,bo nei pamiętam kiedy to mija,ale dzisiaj mam mocne paznokcie i włosy ;-)
 
reklama
123456itakdalej bardzo Ci dziękuję za te kilka słów otuchy i wsparcia. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję:zawstydzona/y:
Od tamtego czasu nie wiele się u mnie zmieniło, czyli wygląd ten sam, obrzydzenie mnie bierze jak na siebie patrze, w kg również zastuj, mimo lżejszego jedzenia. Oszaleć idzie!!! Co do włosów-no tu jest kolosalna poprawa:-) ale to dzięki tabletkom na wzmocnienie (Silica) i szamponowi (Pharmaceris) 70% mniej wypadających włosów, i nawet zaczęły mi nowe odrastać, może rzeczywiście powinnam jeszcze troche poczekać, tak jak piszesz. Może zbyt dużo od siebie wymagam? No ale taka już moja natura, chce mieć wszystko na już albo na wczoraj:baffled: Pozdrawiam ciepło.
 
Do góry