reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

reklama
No to ładnie nasze marcowe pociechy rosną...
Jola oczywiście też... dzisiaj po wizycie waży 4800, czyli przez 4 tygodnie przybrała na wadze 1000g:tak::-)
 
My po dzisiejszym mierzeniu-ważeniu 7 m-y tydz.

Waga: 4930 (3980przy wyjściu ze szpitala)
obw. główki - 38 (35)
obw. klatki piersiowej 39 (36)
długości Pani nie zmierzyła :crazy:
 
przy wczorajszym szczepieniu (8 tydzień) Julcia znowu była ważona:
waga: 5080 czyli przez tydzień około .... 300-380 g:szok:
obwód głowki 38 cm (szpital 36 cm)
obwód kl. piers. 38,5 cm (szpital 35 cm)

po zbadaniu Pani dr stwierdziła że Julcia bardzo ładnie sie rozwija :tak::-):tak::-)
 
A ja myslalam ze moja Kaya ladnie przybiera bo tyle co ona potrafi zjesc to szok:szok:ale widze ze nie:zawstydzona/y:
Waga ur 3.300
w 2.5tc 3.700
5tc i 5 dni 4.250

Moze przez to ulewanie z tym sie nic nie zmienilo dalej lipa, bo mala je strasznie lapczywie ale juz nie az tak jak kiedys.No nic pielegniarki nic nie mowily wiec chyba w normie
 
My bylismy na szczepieniu 8maja czyli 6tydz i ..
waga-4830 (przy wypisie 2950 czyli przybral 1880):-)
obw.glowki-38 (35)
obw.klatki-38 (36)
 
Początek 7 tygodnia - Pan Prezes przybrał na cycku 1900 gram! W tym dniu waży 4800!
Obwód główki i klaty - po 38 cm.

A taki mały się urodził a tu pięknie dogonił resztę dzieciaczków
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Maz wczoraj kupił nowa wage zwazyłam sie z Zuzia i bez i wychodzi ze mała wazy 5400!! jestem w szoku ze tak przybiera!!:tak::tak:
 
Do góry