reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
Wiecie co dziewczyny
Tak jak moja Dominika nie spała w dzień to teraz śpi jak kamień w dzień
Dziś się z nią położyłam po 16aby odpocząć i zasnęłyśmy i niedawno się obudziłyśmy
Ciekawe o której teraz pójdziemy spać
 
No no ładnei sobie po spaniu dałyscie Rybcia;-)
A u nas ciagle spimy jak z zegarkiem w reku:tak: moje Dziecie nauczone spac od 8 do 8:tak: no problem:-D i w dzien drzemka od 12 do 14:tak: codziennie to samo:tak:
 
No no ładnei sobie po spaniu dałyscie Rybcia;-)
A u nas ciagle spimy jak z zegarkiem w reku:tak: moje Dziecie nauczone spac od 8 do 8:tak: no problem:-D i w dzien drzemka od 12 do 14:tak: codziennie to samo:tak:
Marta ty to masz fajnie, Natalka nie sypia w dzień juz od jakiś 2-3 meisiecy, a moze i dłuzej buuuuuu brakuje mi tych 2 godzin,a le ona kurde zawsze problem ze spaniem w dzien miała :(
 
reklama
Do góry