• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
wow Gosia to dluuuuuuuuuugi spacerek!!!!
LAila spi na razie od godziny:tak:po placzu strasznym zajrzalam jej do buzi i zobaczylam czubeczek czworki u gory, posmarowalam dziaselka i jakos zasnela przy mnie;-):tak:
 
A moja dziś w ogóle nie spała ... Czyżby zrezygnowała z drzemek w dzień :confused: bo to już taki bezsenny trzeci dzień z kolei...
Za to wieczorem chodzi spać o 20 :tak::-)
 
reklama
a ja nie wem o której się obudzili bo ja wstałam o 8:szok: to maluchy juz biegały po domu i sie dobrze bawili wszędzie zabawki Patryk to nawet mnie przekonywał aby jeszcze nie wstawała bo jestem śpiąca:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry