reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Heja!
Katinka ja już skończyłam z tym horrorem przeszło rok temu :-) i czuje się wyzwolona ;-) Ja też tak mam, że 'wszystko się przyda' a tak na prawdę przydałoby się wiele rzeczy wywalić ;-)

Mama eh to nie ja robię te podmuchy. Słaba odżywka, ważne jednak że odrosły mi w pewnym miejscu rzęsy bo już nie wiedzialam jak smarować tuszem ;-) Widzę że dziś zarobiona będziesz no ale pocieszę Cię, że ja też :-)

Anuszka jak zdrowie? Kiedy robisz bete?

Dziewczyny z morzem jest tak, że jeśli wszyscy Gdańszczanie wyszli by nad morze to zabrakłoby miejsca dla turystów ;-) jednym słowem, Gdańszczanie rzadko chodzą nad morze :-) no może gdybym miała bliżej to morze :-) ale muszę podjechać autem.

Wczoraj wywaliliśmy w końcu stare łóżko. I chyba z tej okazji pralka postanowiła zastrajkować :-/ ciekawe czy da się jeszcze naprawić...

A jak u Was dziewczyny pogoda? U mnie sypie grubo śniegiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny

dziękuję bardzo :*. My uciekamy dzisiaj na rehabiltację i pediatrę mamy i ortopedę ,bioderka dzisiaj :tak: więc pewnie po 14 będziemy w domku .

Chciałam Wam życzyć miłego dnia ....u Nas ponuro i zimno :confused2:
 
Katinka
Ja taką segregację robię od początku roku. Też nie mam sumienia wyrzucać :-( ale muszę się za to w końcu wziąć.

U mnie tylko pochmurno ale nie jest tragicznie.

Smerfeta
Beta w czwartek. A zdrowie już lepiej, gardło trochę boli i katar się rozpoczyna :-( ale coraz lepiej.

A z tym miejscem zamieszkania to jest tak że ci znad morza nie chodzą nad morze, mój mąż jest z mazur a nie łowi ryb a jego sis nie umie nawet pływać, ja teraz mieszkam w Wawie a nie chodzę na wszystkie te imprezy i nie zwiedzam za dużo. Na Pałacu Kultury byłam w 10 rocznicę swojego pobytu tutaj :-D a w zamku Królewskim byłam w noc muzeów w kilku tylko komnatach i raz w niedzielę bo był wstęp wolny ale też nie wszystko było udostępnione i też było to dosyć niedawno. Mogłabym tu wymieniać jeszcze wiele kultowych miejsc i muzeów.
 
Katinko, trzymam kciuki, następnym razem będziej inaczej, nie wiem czy lepiej, ale na pewno inaczej. Jeśli chodzi o mnie, to jak zobaczyłam pierwszy raz naszą córeczkę, miała wtedy roczek, to o niczym innym nie myślalam tylko o tym jaka ona brzydka, i czy będę w stanie z nią zyć, a co dopiero czy ją kiedyś pokocham... A teraz-życia bez niej nie widzę, jest dla mnie najcudowniejszym dzieckiem na świecie i synek ocYwiście też ;-) powodzenia, kochana!
 
zWitaj KAROLINO:):) Ja jestem z serii 'Co ma czyje byc to bedzie" :) ale dziekuje Ci za trzymanie &&&:)

A ze segregacje sie nie wziełam,bo pogoda sie poprawiła to poszłam na zakupy i zaszalałam kupiłam 4 zdrapki i wygrałam 35 zł:szok: heheh poszaleje ze wygraną;-)

Dziewczyny ja jutro dzwonie dopytac sie czy pamietają o nas jeszcze ,także trzymajcie &&&&&&&&&&& !!!!!
BUziaki
 
Katinka
a115.gif
mocno trzymam :tak:
 
cześć dziewczyny

z kawką się witam i wpadnę wieczorkiem późnym bo od 11 prądu nie będę miała. Uciekam szybko poprasować Myszy ubranka :tak:

Miłego dnia dziewczyny


aaa anuszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
witam :-D
U mnie dzisiaj piekne slonko. Ale zimno. Nie odwazylam sie wyjsc na rower choc rano piekne widoki byly :-D

Tez juz przetrzepalam piwnice i teraz w piwnicy mam pieknie... bo wszystko w pokoju upchane. Dzisiaj trzeba bedzie segregowac. Blee...
Wczoraj byl dzien dziecka poczetego - myslalam o was :-*
 
reklama
anuszka mocno trzymam kciuki za dzisiejszą betę!

Katinka i jak tam? Zdołałaś się czegokolwiek dowiedzieć w OA?

damqelle, mama, zuzanka, Iszka, smerfeta, ulala, kwaituszeq całuski w ten piękny dzień.
Mi się już marzy "rycie" w ogródku... Plany na weekend mam więc bardzo przyziemne :-D
 
Do góry