reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja NOCNIK !!!

Myślałam, ze można dołączyć do was. Sądziłam że mnie ktoś przynajmniej powita CZESC.
Niestety, pomyliłam sie..

Nie wiem, co to znczy pisanie posta pod postem. Moze mi wytłumaczysz?

perkisowa CZESC ;-)

a tak poza tym to jest do tego osobny watek ... gdybys tam napisala to mozesz byc pewna ze wiekszosc dziewczyn by weszla i Cie przywitala :blink:
 
reklama
Monia ma rację -- Perkisowa jest specjalny wątek na "przywitania" ale mogłaś poprostu nie wiedzieć...pamiętam swoje początki ;-) Zatem witaj :tak:

Mamuśka...wydaje mi się że to nie zbrodnia pisać posta pod postem :confused: Niejednej z nas się zdarza :sorry2:
 
Monika poczytaj regulamin 3 punkt! Nie ja go napisałam, ale jako moderatorka będę pilnowała, żeby był przestrzegany.
Czy to (i tu Cię zacytuję) "zbrodnia" zwrócić komuś uwagę?
 
Hej! Pisalam juz jak to jest u nas z nocnikiem, wszystko poszlo bezbolesnie. :-) Jesli o nas chodzi - naprawde zmiana nocnika duzo dala, przede wszystkim jesli chodzi o robienie kupki. Z siku nie bylo problemu, maly siadal zadowolony, sikal ale czesto siuski wylewaly sie bokiem :-(Gadalam juz na ten temat z mamami listopadowymi, tam jedna z dziewczyn wkleila zdjecie nocnika z wyzszym przodem, niestety okazalo sie ze ten nocnik jest malutki, obejrzalam go w "Dziecku". Poszlismy z Kuba do sklepu, obejrzal sobie 20 modeli i wybral sam (zadowolony, przymierzal, siadal, ogladal:-D). Mielismy wczesniej problemy z kupka, otoz - jak mial pieluche to zalatwial sie codziennie rano, regularnie, bez problemow. Od odpieluchowania zaczal robic co 3 dni. Zmartwilam sie. Oczywiscie balam sie, ze moze miec problemy zdrowotnie, zreszta widzialm ze w ciagu dnia prezy sie, nie idzie na nocnik. Od kiedy ma nowy, wybrany OSOBISCIE jest lepiej, choc nadal robi kupcie co 2 dni. Myle, ze nasze dzieci sa juz "prawie dorosle":tak::-):blink: i moga decydowac o pewnych aspektach swojego zycia dlatego MONIQA polecam zakup nowego nocniczka z dzieckiem:tak:
 
mamokubusia mi wlasnie tez chodzi czy nocnik nie bedzie za mały ... Dawidkowi tez zdarzaja sie wpadki z wymsknieciem sie siusiaczka z nocnika ;-) ... tron który zaproponowala Blue i Elis Dawikowi sie spodobal ... nawet wybral sobie kolor (zielony ;-)) ... oczywiscie pokazalam mu jeszcze inne ... ale ten byl jedynym który faktycznie spodobal sie młodemu :-) - cale szczescie bo inne byly droższe o jakies 70 zł :-D;-) ... wiec chyba nie mam sie juz nad czym wiecej zastanawiac a tylko kupowac TRON :-):tak:
 
Czesc.
Nie obraziłam sie, kolezanki drogie. Nie miałam zabardzo czasu zeby sie odezwać, bo miałam maluszka chorego i płakał biedaczek bo angina go dopadła. Jeśli chodzi o nocniczek, to poszło jak z płatka, sam chodzi i robi i siusiu i kupkę. Bardzo spodobało mu się korzystanie z normalnej, dorosłej toalety, bez nakładki!!! Jak jest w żłobku, to korzysta z toalety dla dzieci, ale czasem jednak jak sie bawi, to zdarzy mu sie zapomnieć i posiusia sie, ale zaraz się orientuje i leci do łazienki.
teraz mam inny problem: moje dziecko przestało jeść. :crazy:Mam z tym ogromny problem, bo naprawdę nie je wcale. Jak go nie zmuszę to nie je nic, tylko pije litrami. Pomocy, bo mi sie dziecko zagłodzi. Muszę zajrzec na wątek niejadków, może tam mi coś laseczki podpowiedzą.

Pozdrawiam ze słonecznych Polic ( teraz 13 stopni i słoneczko, haha)

Ewa:-)
 
reklama
Gratulacje dla synusia Perkisowa :-)
A na codzienne pogaduszki zapraszamy na wątek główny :tak:
 
Do góry