reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
no i mój skaczący kangurek Asia Groszek cudo.
Rośnij zdrowo maluszku





 

Załączniki

  • DSC02460.jpg
    DSC02460.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 47
JejQ dziewczyny ale sliczne i Kochane te nasze "groszki" chociaz jak sie patrzy patrzy na te nozki i raczki to wcale juz nie takie groszki:)
 
No wlasnie wcale juz nie takie Groszki ;-)To juz porzadne Grochy są :-p:-D Ani sie obejrzymy a juz bedziemy pisaly po wizytach ze nasze dzieci maja po 30cm :-)
 
Dziewczynki, a właściwie powinnam mowić CIĘŻARÓWKI bo piekne brzusie ciążowe macie, wyglądacie slicznie.:-D

A fasole to już MAŁE LUDZIKI są.... Super. Gratuluję!!!
 
Łoj dziewczyny , ja już sobie spodnie ciążowe MUSIAŁAM kupic ... nie było innego wyjścia ;P mój brzuszek z dzisiaj czyli 12 tydz i 3 dni :)
 

Załączniki

  • DSCF1082.jpg
    DSCF1082.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 51
  • DSCF1080.jpg
    DSCF1080.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Znachorka- faktycznie juz pileczka pokaźna:)))))
Ja mam bardzo duzo ubran ciązowych z pierwszej ciązy i po ciązy siostry ale narazie chodze jeszcze w dwoich..choc portek nie dopinam!
 
Do góry