reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia i problemy z nią związane

NICE :-:)-( nawet nie wiem co Ci napisac, bo wydaje mi się, że i tak wszystkie słowa na nic tu się nie zdadzą. Jestem z Wami myślami!!!! i dużo sil ślę!!!!!
ROXI a nie możecie się z Paniami ze żłobka tak umówić, że będziecie sami jedzenie dla Ptysia przynosić? tak hcybaby było najbezbieczniej
NAT dziwne, że ser żółty jest ok a reszta nabiału nie. Może tu nie o rodzaj a o ilość chodzi?
 
reklama
makuc, będziemy rozmawiać na ten temat, jeśli naprawde nie da sie inaczej to to by było najlepsze rozwiązanie, ale jak będzie, cieżko powiedzieć :/
 
ROXI w takim razie życzę Ci aby wszystko poszło po Waszej myśli i udało się jakiś kompromis w kwestii żłobkowego jedzenia znaleźć! :*
 
Witam wszystkie mamy i chcialabym dolaczyc do Waszego watku.

Od niedawna jestem mama Oskara, ktory jak sie okazalo ma nietolerancje laktozy oraz mleka krowiego. Obecnie przechodzimy przez koszmar boli brzuszka, placzu, zmian formul i mojej diety (karmilam do tej pory piersia a teraz wprowadzam mieszane) oraz biegunek na zmiane z zaparciami. Jest ciezko ale robimy, co w naszej mocy, zeby maluchowi ulzyc, choc mam wrazenie, ze zamiast lepiej, jest gorzej:-(

Nie mialam jeszcze czasu poczytac watku ale postaram sie powoli nadrobic.

Mam nadzieje, ze znajde tu pocieszenie, bo czasami juz tylko placze z bezsilnosci jak bidulek sie tak meczy.
 
Malgo000- z doświadczenia chyba wszystkie możemy tu powiedzieć,że,niestety,przy karmieniu piersią bardzo trudno całkowicie wyeliminować ze swojej diety mleko i jego pochodne,bo są "przemycane" w najdziwniejszych produktach...:/.Ja sama karmiłam 7 mcy i wciąż było "coś",na szczęście Amelce alergia szybko minęła.Powodzenia życzę,znalezienia odpowiedniego mleczka dla małego .Ja nie mam w tym zakresie doświadczenia,może dziewczyny,co podawały Bebilon Pepti albo Nutramigen pomogą.:***
Nice...:sad::sad::sad::sad:- tylko przytulic mogę...:***
 
reklama
NICE jak tam Przemuś? mam nadzieję, że już chociaż ciutke lepiej i emocje opadły i opiszesz co się stało. Myślę o Was cały czas...
 
Do góry