reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Jakie cudowne :) aż też mam ochotę jechać i coś kupić :)
Tyle, że ja jeszcze nie wiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka.

A poza tematem to widzę sporo nas łączy też uwielbiam second handy :)

Mi powiedział ze prawdopodobnie [emoji28]ale ja już się uparłam i musi tak zostać :-) a jak nie , to nie będzie szkoda wyrzucić lub żeby poleżały poczekały na kolejne :-)
Ja lubię, ale nie zawsze uda mi się coś znaleźć:) nie jestem z tych co się wstydzą, ze tam chodzę:-)
Zawsze możesz kupić coś uniwersalnego :) dla poprawy humoru


hchy9n7351xtgqrv.png
 
reklama
Mi powiedział ze prawdopodobnie [emoji28]ale ja już się uparłam i musi tak zostać :-) a jak nie , to nie będzie szkoda wyrzucić lub żeby poleżały poczekały na kolejne :-)
Ja lubię, ale nie zawsze uda mi się coś znaleźć:) nie jestem z tych co się wstydzą, ze tam chodzę:-)
Zawsze możesz kupić coś uniwersalnego :) dla poprawy humoru


hchy9n7351xtgqrv.png
Wyrzucić to nie , zawsze mogą poczekać na kolejne ;)
To widzę już jesteś nastawiona na dziewczynkę , ja też bym już chciała wiedzieć co ;) Lekarz nic nie mówił bo dzidzia ciągle odwrócona, za to mój partner twierdzi że widzi że to syn . Ale oczywiście teraz najważniejsze żeby zdrowe :)

Ja też nie mam z tym problemu , tym bardziej że czasem uda się za grosze upolować coś co jest naprawdę super :)
 
Wyrzucić to nie , zawsze mogą poczekać na kolejne ;)
To widzę już jesteś nastawiona na dziewczynkę , ja też bym już chciała wiedzieć co ;) Lekarz nic nie mówił bo dzidzia ciągle odwrócona, za to mój partner twierdzi że widzi że to syn . Ale oczywiście teraz najważniejsze żeby zdrowe :)

Ja też nie mam z tym problemu , tym bardziej że czasem uda się za grosze upolować coś co jest naprawdę super :)

Teraz liczy się tylko ZDROWIE :-) ale nie będę sobie zabraniać takich przyjemności, tymbardziej że wczoraj miałam znów kryzys :(


hchy9n7351xtgqrv.png
 
Teraz liczy się tylko ZDROWIE :-) ale nie będę sobie zabraniać takich przyjemności, tymbardziej że wczoraj miałam znów kryzys :(


hchy9n7351xtgqrv.png
Ja mam dzisiaj gorszy dzień , ciągle myślę o wynikach .
Ale musimy się trzymać i być dobrej myśli ! Ja ciągle staram się wierzyć i gadam do brzucha że na pewno jest silny i zdrowy :)
A jeśli zakupy sprawiają Ci przyjemność to dlaczego nie :) trzeba robić wszystko żeby mieć dobre samopoczucie bo dzidzia czuje nasze emocje .
 
Adell trzymam kciuki . Będę się modlić za nas wszystkie.
Mi Pani powiedziała, ze po amnio będę jeszcze 2 godziny czekać, po tym czasie będą sprawdzać tętno dziecka .
Adell a jak sam zabieg? Bolało? Długo trwało ? Ktoś mógł z Tobą być ?

I jeszcze mam pytanie. Przeglądam swoje wyniki z tego prenatalnego i nigdzie nie ma ani słowa o kości nosowej. A czytałam, ze to jeden z dwóch głównych parametrów . Mam się jeszcze o to dodatkowo martwić ?

hchyyx8dc9h7pt1x.png
Kosc nosowa jest oznaczana jako NB. czasem piszą NB+, NB(+), NB ok, NB obecne. Sprawdź, może masz coś takiego. Pozdrawiam :-)
 
Kosc nosowa jest oznaczana jako NB. czasem piszą NB+, NB(+), NB ok, NB obecne. Sprawdź, może masz coś takiego. Pozdrawiam :-)

Przeszukałam wszystko i nie mam słowa ... koleżanka robiła tam gdzie ja, tylko inny lekarz i ma napisane: kostnienie nosa prawidłowe ,ale innych parametrów ma mniej niż ja, wiec koniecznie muszę dopytać


hchy9n7351xtgqrv.png
 
Dareczka może to ci tak podwyższa ryzyko. Nie wiadomo co bierze ten komputer pod uwagę jak pole puste albo wymusza jakieś zero i dlatego tak. Głowa do góry.. może skonsultuj to innym lek.
Adell pewnie mega stres.. Trzymam kciuki
 
Dareczka może to ci tak podwyższa ryzyko. Nie wiadomo co bierze ten komputer pod uwagę jak pole puste albo wymusza jakieś zero i dlatego tak. Głowa do góry.. może skonsultuj to innym lek.
Adell pewnie mega stres.. Trzymam kciuki
Oj tak , już od rana o tym myślę. Mam nadzieję że będzie wiadomo jeszcze dzisiaj . U nas fish do 5 dni także mogą wynik podać dopiero w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Dareczka może to ci tak podwyższa ryzyko. Nie wiadomo co bierze ten komputer pod uwagę jak pole puste albo wymusza jakieś zero i dlatego tak. Głowa do góry.. może skonsultuj to innym lek.
Adell pewnie mega stres.. Trzymam kciuki

Właśnie nie wiem ... zadzwoniłam do innego lekarza, bo to wszystko nie daje mi spokoju... teoretycznie u mnie większe ryzyko poronienia przy amnio niż zespołu... lekarz wieczorem ma mi odpisać termin


hchy9n73v9t77mk2.png
 
Do góry