reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny jak uważacie czy można wrócić spokojnie do pracy 2 tygodnie po amniopunkcji. Pracuje jako księgową, więc praca siedząca. Pracuje po 7 godzin, 4 dni w tygodniu.
 
Dziewczyny jak uważacie czy można wrócić spokojnie do pracy 2 tygodnie po amniopunkcji. Pracuje jako księgową, więc praca siedząca. Pracuje po 7 godzin, 4 dni w tygodniu.
Myślę że to zalezy jak się czujesz ale powiem ci ze ja od 5 dnia po amio ogarniam dwójkę małych dzieciaków. Praca biurowa pod kątem fizycznym nie jest bardzo wymagająca, w razie potrzeby można wstać i rozprostowac kosci i jeśli nie masz jakiś stresów tam to chyba powinno być ok czas szybciej zleci więc same plusy
 
Dziewczyny jak uważacie czy można wrócić spokojnie do pracy 2 tygodnie po amniopunkcji. Pracuje jako księgową, więc praca siedząca. Pracuje po 7 godzin, 4 dni w tygodniu.

Ja tez księgowa i wróciłam właśnie po 2 tyg [emoji6] Lekarz powiedział ze nie widzi przeciwwskazań.
Żeby tylko cię do zamknięcia roku za mocno nie wykorzystywali albo po godzinach nie trzymali [emoji6]
 
Czytałam pracę naukowa R. Śmigla bodajże, który porównywał wyniki FISH z klasyczna amnio i w tych kwestiach, które FISH bada było 100% zgodności. Czytałam post jedej dziewczyny, której FISH wykaza zd u dziecka, a klasyczna hodowla nie. Dziecko zdrowe.

Marzymieta to straszne co piszesz. Robi się fisha ze wzgledu na czas i można usunąć zdrowe dziecko Coraz bardziej mnie to przeraża i im więcej o tym myślę,ze tym więcej mam wątpliwości, czy w ogóle robić ta amniopunkcje.
 
[QUOTE="Smile4u, post: 17552980,
@EvelinaQ fish daje tylko cząstkowe wyniki, wyniki z amnio i tak dostaniesz po 3-4 tygodniach. Ale po wynikach FISHa będziesz już wiedzieć czy jest ok czy nie ok... ale na pewno będzie dobrze ![/QUOTE]

A jeśli np zależy mi tylko na sprawdzeniu trisomii 21, to czy z fisha te wyniki są mniej wiarygodne, czy to to samo, co z klasycznej hodowli? Przepraszam za takie glupie pytania, ale już sama nie wiem, Jak to wszystko rozumieć.
 
reklama
Do góry