reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Na usg 1szego trymestru to jedynie co było nieprawidłowe to tachykardia, a tak to reszta wad wyszła w usg 3 trymestru czyli ok 30 tyg. Wcześniej nie było widać wad, bo to były wady związane z kostnieniem, wiec wydaje mi się ze wade widać w zależności od tego jaka ona jest.
A amnio wtedy nie robiłaś, prawda?
 
reklama
Wszystko prawidłowo jednak lekarze dalej proponują amniounkcję. Największe zaskoczenie: dwóch lekarzy twierdziło że dziewczynka, a tutaj chłopiec 😯
Bardzo się cieszę, możesz odetchnąć z ulgą. A zdecydujesz się na amnio? Ja mam jutro, mam nadzieję, że będzie możliwość opłacenia fisha i najdalej w następny czwartek odetchnę z ulgą tak jak Ty.
 
Nie wiem jeszcze. Jutro mam konsultacje z innym lekarzem. W poniedziałek mam swoją panią doktor i muszę pogadać z nią tak od serca co radzi. Dzisiaj ponownie lekarz z certyfikatem robił USG i cały czas mówi że nic złego tutaj nie widzi i wg niego jest to zdrowe dziecko. Jedyna rzecz to tętno 176, ale moje tętno jest cały czas ponad 100, wczoraj wyszło u mnie tragiczne TSH 0,001 i czeka mnie endokrynolog jak najszybciej.
 
A amnio wtedy nie robiłaś, prawda?
Nie, tylko nifty które tej wady nie wykazało. Ale amino nie jest taka wcale super, bo w obecnej ciąży robiłam i odeszły mi wszystkie wody, jakoś to się zasklepiło ale lekarze mówili ze miałam mega szczęście, bo zwykle to się złe kończy ehh
 
Nie, tylko nifty które tej wady nie wykazało. Ale amino nie jest taka wcale super, bo w obecnej ciąży robiłam i odeszły mi wszystkie wody, jakoś to się zasklepiło ale lekarze mówili ze miałam mega szczęście, bo zwykle to się złe kończy ehh
To ja już akurat po amnio, wczoraj miałam i nic mi się nie dzieje, więc sądzę, że najgorsze już za mną. [emoji4] Zabieg mało przyjemny, potem trochę pobolewało na przekroju wkłucia, ale ogólnie nic strasznego.
 
To ja już akurat po amnio, wczoraj miałam i nic mi się nie dzieje, więc sądzę, że najgorsze już za mną. [emoji4] Zabieg mało przyjemny, potem trochę pobolewało na przekroju wkłucia, ale ogólnie nic strasznego.
Mnie odeszły na 3 dobę po zabiegu z tym ze powiedzieli ze miałam strasznego pecha bo powikłania są ultra rzadkie, wiec u Ciebie napewno będzie wsystko dobrze i trzymam tez kciuki za prawidłowy wynik ✊🏻
 
reklama
Mnie odeszły na 3 dobę po zabiegu z tym ze powiedzieli ze miałam strasznego pecha bo powikłania są ultra rzadkie, wiec u Ciebie napewno będzie wsystko dobrze i trzymam tez kciuki za prawidłowy wynik [emoji1307]
Dziękuję Ci bardzo [emoji3590] chociaż okropnie się boję tego wyniku, a wcześniej idę jesCze na usg takie dokładne, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda w obrazie
 
Do góry