reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aspirator do nosa

Dołączył(a)
18 Maj 2018
Postów
2
Witam,

Potrzebuję porady odnośnie aspiratorów elektronicznych dla dzieciaczków do odciągania kataru. Czy używacie? Jaki model polecacie?
Wszelkie fridy i katarki do odkurzacza odpadają.

Z góry dziękuję za opinie. :)
 
reklama
Ja używałam fridę :) i byłam zadowolona. Choć krótko bo moje dzieci miały niewielkie problemy z noskami. Później szybko załapały dmuchanie (dawałam im różne rzeczy do wąchania) :). Pingo jest dosyć drogi, ale to Ty decydujesz czy chcesz elekryczny czy sama buzią będziesz regulowała siłę ssania. A dlaczego nie frida? Potrzebujesz elekryczny?
 
Ostatnia edycja:
Pingo w porównaniu do haxe ma mocniejszą siłę ssąca i też ma melodyjki jeśli na nich pani zależy.Kupiłam już różne i mam porównanie.Nie jest tani ale na pewno warto wydać na niego każdy grosz.Raz wydane pieniądze a spokój na długo.Polecam !
 
Ja używałam fridę :) i byłam zadowolona. Choć krótko bo moje dzieci miały niewielkie problemy z noskami. Później szybko załapały dmuchanie (dawałam im różne rzeczy do wąchania) :). Pingo jest dosyć drogi, ale to Ty decydujesz czy chcesz elekryczny czy sama buzią będziesz regulowała siłę ssania. A dlaczego nie frida? Potrzebujesz elekryczny?
Mała siła płuc + po prostu wydaje mi się to mało higieniczne ;)

W takim razie zdecyduję się chyba na Pingo :) Bardzo dziękuję :)
 
reklama
Mała siła płuc + po prostu wydaje mi się to mało higieniczne ;)

W takim razie zdecyduję się chyba na Pingo :) Bardzo dziękuję :)
To tylko wydaje się mało higieniczne ;) "wszystko" z noska zbiera się w zbiorniku :), ale pewnie taki będzie wygodniejszy, później sama ocenisz czy warto :) każde dziecko inne przy drugim prawie wogóle nie używałam :).
 
Do góry