reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Badania

Idalka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witajcie. Jaki ebadania dotychczas zlecili zrobić Wasi lekarze. Jakie witaminy bierzecie? Przesyłam buziaki.

reklama

karoo-kp

Mama Jagodzianki
Rozwiązania
0
Biore prenatal i kwas foliowy (folik) bo mi tak lekarz kazal, ale z witamin dla kobiet w ciazy lepszy jest feminatal - ma wiecej tych wszystkich potrzebnych skladnikow. Oprocz tego biore Dopegyt na nadcisnienie, bo mam cisnienie skokowe i trzeba to jakos unormowac.

Badania?? Toxoplazmoza, bo mam zwierzaki w domu, grupa krwii i Rh, morfologia, glukoza, mocz, HBS, WR, mocznik i kreatynina (to dlatego, ze podejrzewal schorzenie nerek) no i USG obowiazkowo.

serduszko

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ja tez te same badania robiam biore folik ale prenatal nie dopiero zaczne od 2 trymestru tak mi farmaceuci polecili

Idalka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
[Badania?? Toxoplazmoza, bo mam zwierzaki w domu, grupa krwii i Rh, morfologia, glukoza, mocz, HBS, WR, mocznik i kreatynina (to dlatego, ze podejrzewal schorzenie nerek) no i USG obowiazkowo.
No właśnie co to za badanie ta glukoza, chyba mam to zlecone a n ie moge rozszyfrować pisma lekarza. Mozecie opisac czy to cukier z krwi czy moze cos innego.

karoo-kp

Mama Jagodzianki
Rozwiązania
0
Ilosc cukru we krwi na czczo. Dosc potrzebne badanie, bo z czasem moze wyryc cukrzyce ciazowa (mam nadzieje, ze zadna z nas jej nie bedzie miala, ale lepiej dmuchac na zimne). Co prawda w tak wczesnej ciazy nie wystepuje jeszcze, ale przynajmniej potem jest z czym porownac :)

K@si@

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Co do witaminek, to lekarz powiedział, żeby w I trymestrze nic nie brać, wcześniej przed ciąża przez jakieś trzy miesiące brałam feminatal no i na następnej wizycie dowiem się od kiedy mam go brać znowu, standardowo kwas foliowy. A co do badań to robiłam mocz, morfologię i cukier na czczo, teraz idę na hbs i usr, nie miałam badania wr, nie wiem dlaczego? Na pewno go o to zapytam.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry