reklama

Becikowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez bacia, 31 Marzec 2006.

1. bacia

bacia Fanka BB :)

Czy możecie udzielic informacji jak u was wyszło z załatwieniem sprawy becikowego i jak długo się czeka od złożenia wniosku?

2. asioczek

asioczek Fan(ka)

My zalapujemy sie tylko na to becikowe dla wszystkich. Podanie maz skladal 16 marca, juz dostalismy decyzje ze zostalo nam przyznane i w kwietniu nam na konto kasa ma wplynac. Jezeli podanie sklada sie do 10-tego kazdego miesiaca to kaska ma byc wyplacona jeszcze w tym samym miesiacu.
    Na becikowe uzaleznione od dochodu sie nie lapiemy wiec nawet nie dowiadywalismy sie co sie sklada.

3. reklama
  4. ewik

ewik Fanka BB :)

My dostaliśmy 2 formy becikowe. Oba wnioski złożyliśmy w tym samym dniu w Urzędzie gminy. Złożyliśmy 9 marca a kasa wpłynęła już 20. Wczesniej przyszła decyzja o przyznaniu. zadnych problemów nie było.

5. azik

azik Gość

do 9 trzeba złożyć to dla wszystkicdo 21 musi być na koncie lub poczcie

jeżeli chodzi o dtugie bezikowe - to wypłaca mi zakład pracy, jak sie nie pracuje to wydział świadczeń rodzinnych (decyzja 30 dni)

6. pytia

pytia Fanka BB :)

U nas podobnie. Wniosek o becikowe złożyliśmy po 10 (bo Jaś urodził sie 12), więc pieniążki przyszły dopiero w następnym miesiącu: 27 marca. Już je zdążyliśmy wydać .... ;D

7. bacia

bacia Fanka BB :)

Czyli sprawe załatwiają szybko i bez wiekszych kłopotow - cieszy mnie to bardzo bo za te pieniadze kupimy wózek.

8. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

a ja mam pytanie:na wniosku o becikowe trzeba podac pesel dziecka?
    bo ja mam taki wniosek ze trzeba a za tym numerkiem czeka sie miesiac

9. pytia

pytia Fanka BB :)

Myśmy nie podawali.

10. reklama
  11. anian

anian Fanka BB :)

U mnie w mieście trzeba podać pesel dziecka. Dlatego muszę jeszcze czekać ze złożeniem wniosku... ;)

12. azik

azik Gość

do becikowego dla wszystkich nie potrezba nr pesel, przynajmniej u nas - nawet nie ma takiej rubryki  na druku.

do tego drugiego becikowego - to i owszem trzeba.

ja tez już nie mam tej kasy, ani kasy z PZu, jeszcze tylko dostanę drugie becikowe...
    i tak wszystko poszło na zadatki naślub i obiadek...

Poleć forum