reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

reklama
Myślę że wielu to Was jednak jest tyle tylko że reszta jest jakos mało zainteresowana tym tematem.Trzymaj sie nas -z nami nie zginiesz ;).Słuzymy poradami,oczywiście w miare naszych mozliwości i wiedzy.No i oczywiście wielkie Gratulacje!
 
Siema wszystkim przyszłym tatusiom, ojcom, tatom itd. Pozdrawiam, wszystkim gratuluję, sobie chyba również, hahaha. Bardzo sie cieszę, że dostąpiłem wreszcie zaszczytu bycia (na razie tylko przyszłym) tatuśkiem.
Pozdrawiam!!
 
Gratulacje!!! Nie ma nic wspanialszego, jak zostac tata!!! Mam wiele zainteresowan, marzen, planow na rozwoj osobisty, ale nic nie przebije samorealizacji w roli ojca 8) 8)
 
Witam !
Jestem tatą półrocznej Oliwki i właśnie chcialem się pochwalić że zostanę po raz drugi tatą !
Nic to że różnica między ludzikami będzie tylko rok ( dla mnie nic, moja żona jest lekko przerażona ) ale co tam damy radę : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Tato Oliwii!!!

gratulacje!!!!!!!!!!!!!!


miedzy naszymi maluchami tez nie bedzie wielkiej roznicy wieku i mimo czekajacych nas obowiazkow no i stresu na pewno bedzie duuuuuuuuuuuzo radosci i jeszcze wiecej milosci ;D

Wam tez tego zycze ;) ;D ;D
 
reklama
Do góry