reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg 2 dni przed miesiączką

koralik2207

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
30
Witam , proszę o poradę.
Wiem , że napewno jestem w ciąży , wynik testu ciążowego 3 dni przed miesiączką pozytywny , 2 dni przed miesiączką beta Hcg 39,8. Dzidziuś był wystarany, wizyta u gina w przyszłym tyg 😁
Moje pytanie jest takie czy w tym okresie czasu wynik beta Hcg jest dobra ?
 
reklama
Mam bóle podbrzusza od paru dni także myślę że to na bank dzidzia :)
Ciąża prawdopodobnie jest ale przy tak małej beta HCG lekarz nic nie zobaczy i każe Ci przyjść za tydzień :) od 1000 widać dopiero pęcherzyk. W pierwszej ciąży zrobiłam to samo co Ty, od razu poszłam do gin przy wyniku 83 to lekko mnie wyśmiała ;) ale dla spokoju idź i sprawdź .
Koniecznie daj nam znać :)
 
Mam bóle podbrzusza od paru dni także myślę że to na bank dzidzia :)
W ciąży jesteś, ale pytasz czy wynik ok, nie ma możliwości stwierdzenia tego bez przyrostu. Pojedynczy wynik nic nie ukaże, to przyrost pozwala stwierdzać czy ciąża rozwija się prawidłowo czy nie. Lekarz nic nie zobaczy przy takiej becie i na tak wczesnym etapie.
Ból podbrzusza nie oznacza ciąży.
 
reklama
Dziewczyny w takim razie 13.11 piątek beta Hcg 39.8 pójdę we wtorek na betę Hcg to 4 dni później jaki powinien być wynik prawidłowy ?

Beta powinna przyrastać co 48h o 66% do 100%.
Czyli jakbyś zrobiła w niedzielę to beta powinna wynieść od ok 52 do 80, a we wtorek po kolejnych 48h od ok 104 do 160. O ile dobrze to w pamięci policzylam
 
Beta powinna przyrastać co 48h o 66% do 100%.
Czyli jakbyś zrobiła w niedzielę to beta powinna wynieść od ok 52 do 80, a we wtorek po kolejnych 48h od ok 104 do 160. O ile dobrze to w pamięci policzylam
beta nie musi przyrastać do 100%, dużo dziewczyn ma przyrosty o wiele większe, więc nie wiadomo jaki przyrost powinien być po 4 dniach, bo mogło do niedzieli o 300% urosnąć, a potem o 20 %, ale będzie się wydawało, że przyrost jest ok.
Najlepiej powtórzyć po 48H.
 
beta nie musi przyrastać do 100%, dużo dziewczyn ma przyrosty o wiele większe, więc nie wiadomo jaki przyrost powinien być po 4 dniach, bo mogło do niedzieli o 300% urosnąć, a potem o 20 %, ale będzie się wydawało, że przyrost jest ok.
Najlepiej powtórzyć po 48H.

Człowiek tyle tego czyta, że już sam nie wie. Ale tq się mi wydawało ;)
Nie chce wprowadzać w błąd więc dzięki za poprawkę 👍
 
reklama
Do góry