reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Blada kreseczka i niska beta hcg, brak objawów.

reklama
Dzięki dziewczyny. Jestem umowiona do lekarza na czwartek dopiero w dodatku nie do mojego lekarza bo jest na urlopie. W poniedziałek sobie moze jeszcze raz zbadam betę i tsh.
 
Dzisiaj pojawiły mi sie lekko brązowe upławy. Nie są intensywne ale bardzo się martwię. Nie mam innych objawów. Jedynie zaczy mnie bolec piersi i glowa.
 
Plamienia ustały :)

Zbadałam ponownie TSH i beta HCG
TSH wynosi dzisiaj 0,92
beta HCG natomiast już 498,2

Wyniki chyba są pomyślne? :)

Nie mogę się doczekać wizyty. Muszę czekać niestety cierpliwie do czwartku.
Zastanawiam się czy jest sens badać betę kolejny raz za dwa dni?
 
reklama
Poproś odrazu lekarza o duphaston albo Luteinę, bo plamienia są spowodowane niskim progesteronem.
Hmm nawet chyba mam w domu duphaston ale trochę sie boję brać na własną rękę. Tym bardziej, że tak jak wyżej pisałam już nie mam plamień. Śluz mlecznego koloru. W każdym razie dzięki za poradę, zapytam lekarza na wizycie o to :)
 
Do góry