reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2019
Postów
3
Witam. Robiłam test fakt faktem przed spodziewana miesiączka. Druga kreska jest blada. Na drugi dzień powtórzyłam test ale wieczorem(pewnie dlatego) brak drugiej kreski.Czeka m za miesiączka.. Według was ten pierwszy test może oznaczać że jestem w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny,
Oficjalnie mogę sie pochwalić:) miałyście racje i dziękuje za wszystkie wasze odpowiedzi, blade kreski okazały sie prawdziwe:) w piątek bęta 34,38 dzisiaj (poniedziałek) 217,90 czyli chyba przyrost prawidłowy. Jeszcze raz dziękuje za wsparcie i pozdrawiam was :)
Zrób z porannego moczu A najlepiej bete i będziesz mieć pewnosc
Tak z
Zrób z porannego moczu A najlepiej bete i będziesz mieć pewnosc

Zrób z porannego moczu A najlepiej bete i będziesz mieć pewnosc
Tak wiem o tym. W pierwszej ciąży była gruba wyraźną krecha a teraz to sama nie wiem.. Poczekam z dwa dni i pójdę na badanie,załączam zdjęcie. Jest na pewno niewyraźne
 

Załączniki

  • IMG_20190905_214310.jpg
    IMG_20190905_214310.jpg
    881,5 KB · Wyświetleń: 549
  • IMG_20190905_214310.jpg
    IMG_20190905_214310.jpg
    881,5 KB · Wyświetleń: 535
Jak ja widzę kreskę, to znaczy, ze kreska jest, bo ja cieni cienia nigdy nie dostrzegam :D
A jeśli wychodzi druga kreska, to lepiej od razu zrób betę, bo niech się tak zdarzy, że kolejny test znowu wyjdzie negatywny i znowu będziesz rozmyślać, analizować, a po co, skoro możesz mieć pewność od razu ;)
 
Tak z



Tak wiem o tym. W pierwszej ciąży była gruba wyraźną krecha a teraz to sama nie wiem.. Poczekam z dwa dni i pójdę na badanie,załączam zdjęcie. Jest na pewno niewyraźne
Miałam identyczną [emoji6] z każdym kolejnym dniem była mocniejsza ale robiłam z porannego moczu. Teraz mamy 25tydzień [emoji4] powtórz test tak jak należy ale na moje możesz już się cieszyć [emoji6]
 
reklama
reklama
Dziewczyny a czy u mnie coś widzicie? Dziś rano zrobiony wyszedl ten cień cienia który ja widzę jakoś po 3-5 minutach. Przedwczoraj miałam 1 dzień @ plamienie, wczoraj nic, dzisiaj nic ale brzuch boli jak na @.
 
Do góry